Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bárkinek lehet "jó" teste? És...

Bárkinek lehet "jó" teste? És otthon is el lehet ezt érni?

Figyelt kérdés
Kell egy bizonyos alappal,genetikával rendelkezni ahhoz,hogy bármit is elérjünk a fogyókúra alatt?Otthoni "edzéssel" el lehet -e érni komolyabb eredményt?Lehet nekem is olyan alakom,mint sok szép magyar celeblánynak?Többek között Dukai Reginára,Hódi Pamelára,hasonlókra gondolok.
2015. febr. 19. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Elvileg igen. De ha alacsony vagy akkor a fogyókúrától és tornától sem fogsz nőni.
2015. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hozott anyagból dolgozik mindenki, abból lehet csak a legjobbat kihozni; a természetet nem lehet megerőszakolni, aki körte-alkat az körte-alkat marad, akármit is tesz.
2015. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni edzés akkor lehet eredményes,ha az edzést végző rendelkezik hozzáértéssel,rutinnal az edzésben.

értelem szerűen ha soha nem sportolt,nem tanult meg hatékonyan edzeni,akkor igen esélyes,hogy amit otthon fog csinálni edzői felügyelet és hozzáértés nélkül az nem lesz hatékony és évek önkísérlete lesz mire rájön,hogy mi a jó és mi a rossz.

ha meg lemenne edzőterembe felbérelne egy személyi edzőt,járna hozzá 3 hónapot-fél évet,akkor simán megtanulhatna egy sportágat,és kiindulási alaptól függően,de egy átlagos testből 1 év alatt elkészíthető egy bombázó női test.

2015. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kérdés összetett. Ugyanis nem mindegy, hogy egy olyan valaki fogyókúrázik-e, aki gyerekként is kövér volt, vagy olyasvalaki, aki csak felnőttként szedett magára pluszkilókat.

Aki már gyerekként sem volt vékony, azoknak megszaporodtak a zsírsejtjei, tehát a fogyás is nehezebb lesz számukra.

És aki hízásra hajlamos, olyan a genetikája, annak szintén nehezebb fogyni, mint az olyannak, aki alapból gyorsabb anyagcserével rendelkezik.


A jó test szintén genetikailag kódolt. Nem lehet bárkinek, akármennyire is fogy le valaki.

Aztán ugye, kinek mi számít jó testnek...

Nekem a jó női testhez hozzátartozik az alapból széles váll, a hosszú lábak, és a hosszú derék. Ha pedig valaki nem ilyen, azon egyetlen fogyókúra sem segít.

2015. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az alakod az izmok adják.

Én is itthoni edzéssel formáltam magam,és nagyon tetszik az eredmény!Nem csak nekem...

2015. febr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

173 cm magas vagyok,65 kg,körte alkat,vékony derék,szélesebb csípő.Csípő és comb problémáim vannak,na meg fenék.Nem tudom milyen gyakorlatokat kellene végeznek,hogy kicsit vékonyabb legyek.Már egy jó ideje edzek otthon,de egyenlőre semmi változást nem látok :-( Edzőterembe és személyi edző fogadására sajnos nincs lehetőségem.Van esetleg olyan edző,akinek a dvd-jét érdemes lenne megvennem,mert a gyakorlataival el tudnék érni valamit?

2015. febr. 20. 07:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél szobabiciklit!Napi fél óra tekerés garantáltan segíteni fog!
2015. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
persze, hogy lehet, csak akaraterő kérdése szerintem.
2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a fenéket akaraterő.

az anorexiásoknak is olyan akaratereje van,hogy képesek a halálba éhezni magukat,vagyis ostobaság amit csinálnak.

tudás,hozzáértés és rendszeresség kell hozzá.

hát..amit otthon csinálhatsz hozzáértés nélkül is és legalább hasznos.

a fegyencedzésből a veterán edzéstervet és heti 6x40p szobabicikli.

az étrend meg ugye adott,mert 80%ban azon áll,vagy bukik a megjelenés.

2015. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!