Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 2 hónap...

Mennyit fogyhatok 2 hónap alatt, ha mindennap (kiv. Szombat) 35 percet futok és napi 5ször eszem? Így mennyinek kell lennie az napi kalóriabevitelemnek?

Figyelt kérdés
Reggelire teljes kiőrlésű kenyeret eszem felvágottal, utána pedig már csak Update 1es ételeket eszem kb. 2-3 óránként. Este futás, szombaton valami alakformáló torna.
2008. aug. 23. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A sportal semmi gond.Az étkezésre ugy figyelj hogy a napi 1500 kcalt nagyon nehaladja meg és azért a szénhidrátra is figyelj.Monjuk attol is függ hány kiló vagy mert azért egy 60 kilós embernek és egy 100 kilósnak más kalóriamennyiség ajánlott.
2008. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát... legutóbb olyan 63 kiló körül voltam.:S
2008. aug. 23. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Előző válaszolo vagyok.Sztem elég ha 1500 -1600 kcal viszel be és ebből a szénhidrát kb.120.Ez nemlesz sok a mozgás mellet.Igy szépen mennek majd le a kilók de nemgyorsan de ez legalább egézségesen és zsirból.És egyél sok fehérjét(csirkehúst,zsirszegény tejtermékeket)Remélem tudtam segiteni:)
2008. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudtál!:D Köszönöm!
2008. aug. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!