Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lenne jobb,...

Szerintetek hogy lenne jobb, milyen módszerrel lenne alkalmasabb neki látnom a diétának?

Figyelt kérdés

Már próbáltam a kalóriaszámlálást, de hosszú távon nem bírom. Annyira éhes maradok, hogy feladom a diétát. Úgy jutnék valamire, ha egészséges ételeket ennék, napi 5x, kisebb mennyiségben, citromos vizet innék és heti 2x erősítő, heti 3x cardio/aerob mozgást végeznék?

Írnátok pl-kat hogy miket egyek reggelire és vacsira? Sajnos az ebéd témában nem én döntök, az iskolában kell hogy egyek.


2015. febr. 21. 17:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na, elkezdtem 1700 kcal-val. Bár lehet csökkenteni fogok belőle, mondjuk úgy 1500-ra, ugyanis kb normális állapotban eszek 1700 kcalt, sőt. van hogy nem is eszek ennyit:/
2015. febr. 23. 02:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!