Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért "menő" ha valaki keveset...

Miért "menő" ha valaki keveset eszik?

Figyelt kérdés
Komolyan a suliban egymást körözik le a lányok, hogy ja én ma csak ennyit ettem, én ma még nem is ettem semmit. valaki olyanokat tud mondani, hogy azért nem hiszem el, mert ha tényleg annyi kaján élne már rég csont és bőr lenne, az a vicc, hogy egyáltalán nem az, hanem 60-70 kg-sak! Miért van ez?
2010. febr. 12. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert szégyelli,média,barátnők,elvárások,ferdített minta kép stb....sajnálatos,hogy itt tartunk.A kislányom 5 éves!! és valamelyik nap úgy jött haza az oviból,hogy ő inkább soha többet nem eszik mert fél,hogy kerek-testű lesz!!!!! Azt hittem elájulok,az oviban hallotta valamelyik eszementtől.És úgy benne maradt,hogy tényleg oda kell rá figyelnem,hogy normálisan egyen annyira "fél".
2010. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
tényleg mindenhonnan ez jön hogy csak akkor vagy sikeres és szép ha vékony vagy. illetve ha nagyon vékony vagy. sajnos ez már átcsúszott az egészségtelen kategóriába. persze a fiatal lányok is ilyenek szeretnének lenni és ezért nem esznek sokat. illetve sokan mások előtt nem esznek de aztán otthon igen. így alakulnak ki szépen az evészavarok.
2010. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Kimondta hogy menő? Nézd meg fekete Lacit! Vagy A Budayt :D


De akár Kovit is idesorolhatom!

2010. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi.Kovi akkor ezek szerint nem menő?!
2010. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Miért baj az, ha 60 kilósak? Csak itt találtam egy csöpp ellentmondást.

Amúgy ja, ez a divat. Engem hidegen hagy, hogy ki mit gondol rólam. Ha többet eszek, többet eszek, így érzem jól magam, és?

2010. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem hatvan kg sok, ez van.


Amúgy nem értem miért jó valakinek hazudgálni hogy jajj, én alig eszek valamit, aztán azért néz ki úgy ahogy..:S:S

2010. febr. 12. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kérdező: milyen magassághoz sok szerinted a hatvan kiló?


Ezek után még felháborodsz az ilyesmin? :DD Kicsit érdekes...

2010. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
165 centi alatt sok. 170-hez bőven jó.
2010. febr. 12. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Most a celebek ezt terjesztik, mint az influenzát, úgy járkál ez a sztereotípia. De szerintem attól, hogy nem esznek, még nem biztos, hogy fogynak. VAgy ha igen, akkor csak vizet vesztenek és izomból fogynak.


Nem menő!

2010. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
165 centi és 60 kg szerinted kövér? Hááát...
2010. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!