Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyjak, hízzak, vagy pont ó...

Fogyjak, hízzak, vagy pont ó a súlyom?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy pont jó, én viszont nem tudom eldönteni. Úgy érzem kövér vagyok. Főleg a combom nagy, a hasam nagyjából lapos, bár azon is van egy kis felesleg. Karatézok(3 éve) és lánytornázok(4 éve). 166 cm és 50 kg vagyok 12 éves lány. Szerintetek?
2015. febr. 24. 20:11
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat pont jó?
2015. febr. 24. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletes a súlyod!

Meg még fiatal fejlődő szervezet vagy, még nagyon sokat fogsz változni, nőiesedni fogsz!

Eszedbe ne jusson a sport mellett még fogyóznod!

És jó lenne, ha a fejedben rendet tennél, mert nem vagy kövér, csak bebeszéled magadnak!

2015. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogynod biztosan nem kell. Így kép nélkül nehéz, de szerintem kifejezetten vékony lehetsz, talán még sovány is. De híznod sem kell, még nagyon fiatal vagy. A kilók majd jönnek maguktól, ha majd idősebb leszel és nőiesedsz.
2015. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok képet és ide rakom majd a linke! :)
2015. febr. 24. 20:21
 5/6 A kérdező kommentje:
várom még a válaszokat :)
2015. febr. 24. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pont jó. Bár ezt az izmok mennyisége határozza meg, 70 kilósan is lehet valaki kövér meg teljesen sovány, "szálkás" is.
2015. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!