Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnák le?

Hogyan fogyhatnák le?

Figyelt kérdés
Szeretnék hasból leadni egy két kilót,és a combom 58cm és szeretném ha április közepére 40cm lenne.Mit ajánlotok milyen gyakorlatokat végezzek hasra,illetve a combra??Lécci segítsetek!!!!!!!
2010. febr. 13. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen magas vagy, de 40 centis combod sosem lesz.

Én amikor sovány voltam 162 cm-rel és 46 kilóval a combom mindössze 47-48 cm volt. A méretem hozzá 82-60-82, mert mellből és csípőből is fogytam.


Most nem vagyok sovány, de nőies és vékony, és van mellem is: 162/50 kiló 86-62-86 és a combom 50 cm.


Tavasszal kezdj el futni, kocogni. Először csak fokozatosan növeld a tempót, legyen 20 perc lassú kocogás és utána 20 perc séta. Csináld ezt minden második nap. Egy hét után emeld ezt 30 perc kocogásra és 30 perc séta. Utána jövő héttől 40 percre emeld, és 30 perc séta. 45 perc futás minden második nap, vagy hetente háromszor, tökéletes alakformáló. A combjaid kezdenek szálkásodni, a belső combod előbb-utóbb eltűnik!

Ja és napi 1300 kalóriát fogyassz kb. és mellőzd a tésztát és a fehér kenyeret, pékárukat, illetve minden ételt, ami nagyon zsíros és cukros.


Nekem bevált.

26 éves vagyok és ha nem is sportolok télen, a súlyom sem változik.

2010. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fogyhatnÉk!


De szerintem a kérdés nem komoly :)

2010. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
off! első válaszolónak: hol kell mérni a csípőt? Mert mindenki mást mond. Eddig azt hittem, hogy ott ahol a legjobban kiáll a fenék, de az egyik csatornán van ilyen fogyi-műsor, ott mindig a fenék fölött, de a derék alatt mérik. Te hol mérted?
2010. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!