Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szenhidratot vagy a kaloriat...

Szenhidratot vagy a kaloriat kell inkabb szamolni?

Figyelt kérdés
Nem ertem pl hogy akik mondjuk ketogen dietan vannak azok egy csomo zsiros, tejszines dolgot esznek es fogynak.Egy kulfodi csoport tagja vagyok ahol pl vajjal isszak a kavet h minnel tobb zsirt vigyenek be.Es nagyon sokat fogynak de nem szamoljak a kaloriat csak a szenhidratot.Pl egy deci tejsziben van 340 kalora de szenhidrat csak 3 egy deciben.Egy deci zsirszegeny tejben van 40 daloria de szenhidrat 5 egy deciben.Akkor most ez h van???Melyik a jobb? Ebben a ketogen dietaban ha szamolnam a kaloriakat is akkor mar kb reggel megennem az egesz napi adagot.
2015. febr. 28. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Ketogén diétában is tisztában kell lenni azzal, hogy mennyi fehérjét, zsírt, és szénhidrátot eszel. Abból meg ki lehetne számolni, hogy az hány kalória, csak ez nem szükséges.
2015. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En nem tudom de pl van a brie sajt abba is rengeteg kaloria van es ha berakod a mikroba akkor nagyon fini sajt puffancs lesz belole.Na most kiloszamra eszik ebben a dietaban pl ilyenkor este tv nezeshez.Ebben a csoportban max 50 g ch esznek de csak amulok egy csaj tobb mint 100 kg-ot fogyott.En is kiprobaltam a napi menuket amiket esznek de en hiztam uh gyorsan valtottam.
2015. febr. 28. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Két oka lehet, vagy túl sok kalóriát vittél be, vagy, ami esélyesebb, túl sok szénhidrátot. Arra kell törekedni, hogy 0 szénhidrát legyen, nyilván ezt nem lehet megcsinálni, de nagyon sok mindenben van, a tejtejtermékekben is van egy csomó tejcukor.


Jó források ketogén diétához: húsok (zsíros is), tojás, hidegen sajtolt olajak, na meg mellé zöldségek. De már a zöldségekből is összejön egy jó adag ch, ezért én nem erőltetném mellé a tejtermékeket.

2015. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!