Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon elhízva max. ilyen 5kg felesleg lehet rajtam de nagyon meglátszik mivel nem vagyok vmi magas lány (150cm), nem akarok ilyen fogyókúrába kezdeni (nem eszek sokat) mivel még fejlődésbe vagyok. Viszont nincs a városunkban semmi edző terem. Pénzem meg nincs gépekre. Szóval tanácstalan vagyok.

#fogyás #hízás #edzés tipp
2015. márc. 3. 17:57
 1/2 anonim válasza:
Rajtam is kb. ennyi felesleg van mint rajtad.Fogyókúrába semmi kép se kezdj.Helyette inkább egyél teljes kiőrlésű dolgokat,gyümölcsöt,zöldséget,tehát egészségesebb dolgokat.Sportolásnak pedig: biciklizés,ugrókötelezés,otthon tornázás,futás,vagy vegyél egy pár kézi súlyzót.Az nem drága.
2015. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kaloriabazis.hu -olvasd el hogyan, mit stb, sztem mégha csak nagyjából is írod be mit ettél, akkoris jó...youtubeon meg nézhetsz otthoni tornára videókat, vagy kezdésnek az is jó, hogy megszoktasd magad, csinálsz pár felülést,fekvőtámaszt,guggolást...legalábbis én igy csinálom
2015. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!