Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok étrendjéről/időszakos...

Harcosok étrendjéről/időszakos böjt/ kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
És nem kell hogy itt elkezdjen mindenki okoskodni,hogy ez így rossz ,úgy rossz.Tapasztalatokat szeretnék kérni! :)

2015. márc. 3. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én előtte alig ettem szénhidrátot, aztán picit rosszul értelmeztem a dolgokat. Első nap nem tudtam megenni egy levest meg egy normáls adag másodikat. Aztán elmentem odáig, hogy 1 hónap múlva már kb 3 fogást ettem (nem egészséges kajákból), tágult a gyomrom, egyre nehezebben bírtam a napközbeni nem evést. Persze híztam is.
2015. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az időszakos böjt lényege elvileg,hogy nincsen piszkálva az inzulin szint.

a harcos étrendben meg napközben gyümölcsöt eszegetnek,vagyis ez a cél oda.

plusz bizonyított,hogy 14-16 óra után katabolizmus várható,mondjuk ez akkor lehet szempont ha sportoló is a használó.

ezért időszakos böjtből a 16/8 számít logikusan felépítettnek,ahol a 8 órában 2-3 óránként eszel.

2015. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!