Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj, ha megettem fél üveg...

Baj, ha megettem fél üveg nutellát? (kicsi! )

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Lassan két hónapja személyi edzőm van.

Nem mondhatnám, hogy diétázom, mert azt nem bírom ki. Inkább csak egészségesebben eszek, és kevesebbet. Heti 3x edzés. Ma is megyek, 90 perces. Lefogom mozogni? Nagyon nagy bűntudatom van ez miatt..


2015. márc. 4. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy és milyen magas?

Hát az biztos, hogy fogyni nem fogsz tőle, de megesik néha. Két hónapja csinálod, ha egyszer becsúszik ilyesmi, nem dől össze a világ.

2015. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Legyen bûntudatod. Fél üveg nutella nem gáz. Úgyis le fogod mozogni. :)
2015. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

160-165 cm között.

Ami a súlyomat illeti, fogalmam sincs, hiszen az izom is gyarapodik rajtam.

2015. márc. 4. 11:33
 4/8 A kérdező kommentje:
De az biztos, hogy durván elhízott vagyok.
2015. márc. 4. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, baj és tartsd be a diétát. Ne szívasd a szüleidet, nem azért fizetik a személyi edzőt, hogy aztán titokban zabálj.
2015. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Durván elhízott vagy és lenyomtál egy fél üveg Nutellát???

Jééézusom!

Ez nem volt szép!

Ne bűntudatod legyen UTÓLAG,

hanem ELŐTTE legyen AKARATERŐD, hogy az ilyen sz a r o k a t, mint a Nutella is, kiiktatod teljesen az étrendedből.

Amúgy az édes ízt nem kell teljesen száműzni az étrendedből, de pont a Nutella édes is, zsíros is, és amúgy semmi értékes táplálék nincs benne. Akkor már inkább zabálj gyümölcsöt...

2015. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónap alatt egyszer becsúszik egy ilyen azzal semmi gond nincs! Inkább engedj meg magadnak néha egy kis "bűnözést" (azért ne fél üveg nutellát). Erre azért van szükség, mert ha teljesen megvonod magadtól az ilyesmit, egyszercsak besokallsz és úgy bezabálsz ilyenekből hogy a több havi munkát (edzéseket és egészséges táplálkozást) értelmetlenné teszed.
2015. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a fél üveg nutellát bizony nem egy 90 perces edzéssel fogod ledolgozni...
2015. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!