Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat gondolkozom a...

Túl sokat gondolkozom a fogyókúrán, de mégis sokat eszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 hónapja folyamatosan azon pörög az agyam, hogy le kell adnom 3 kilót. Ezen gondolkozom állandóan. Ettől függetlenül viszont tenni nem tudok érte. Ugyanannyit eszem mint eddig, nem mozgok többet, érthetően semmit sem fogyok. Volt hogy elkezdtem számolni a kalóriákat, ezt egy hétig bírtam. Futni egyszer mentem el, de nagyon utáltam. Mit tegyek? 14/l 160 cm 55 kg
2015. márc. 7. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy ne kattogj ennyit rajta vagy kezd el csinálni. Nem zavarhat még eléggé ha nem csinálod.
2015. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan azt gondolod, hogy a gondolkodás sok energiát fogysszt !
2015. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülj tovább a TV előtt és nézzed a való világot, mert neked az való. Fogyni csak azok tudnak akiknek van akarat erejük. De ne aggódj emiatt, nem kell szégyenkezned, csupán átlagos vagy akarat erő nélkül, az emberek 90%-a ugyan ilyen. Ezért elégednek meg azzal hogy a facebook meg a barátok közt töltse ki a mindennapjaikat és nem érnek el semmit az életben.
2015. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te sem vagy jobb, ha fiatal lányok nem létező önbecsülésének összetiprásában lelsz örömet.

Köszi a segítséget

2015. márc. 9. 15:55
 5/6 anonim válasza:
elhatározás kérdése, tűzz ki magad elé egy célt, hogy mondjuk április végéig leadod azt a 3 kilót. nem elérhetetlen, sőőt, másfél hónap alatt nevetve megcsinálod, csak akarni kell hozzá. és hidd el, baromi jó érzés lesz, ha elmondhatod magadról, hogy megcsináltad!! hajrá.
2015. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress valami célt, de ne a fogyás legyen az, hanem valamilyen sport tevékenység. Egyébként pedig komoly elhatározás kérdése az egész. Csak a kezdő löket kell.

14 évesen én sem szerettem mozogni, sőt, 24 évesen sem. Aztán egyszer csak azt mondtam, hogy elég. Elkezdtem futni, de nem akartam azonnal maratont futni. Meg voltam elégedve azzal is, ha 20 percből 10-et futással töltöttem kint a szabadban. Aztán, ahogy kezdtem fejlődni, jöttek a sikerélmények és elkezdtem megszeretni. Mára már imádom. Számomra egyenlő a szabadsággal. Egy jó zene, futás a puszta közepén, lenge szellő és napsütés...hm. máris libabőrös vagyok :D

Utána megismerkedtem a saját testsúlyos edzés szépségeivel. Keress rá: callisthenics, fegyencedzés, street work out. Utóbbiba beleszerettem. Azon vagyok, hogy fejlesszem magam arra, hogy legalább egy-két dolgot képes legyek megcsinálni a gyakorlatokból.

3 kilót le tudnál adni azzal is, ha csak simán elkezdenél mozogni. Csak keress valami olyan mozgást ami örömet okoz, ami ad valami motivációt arra, hogy egyre jobb legyél.

2015. márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!