Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen müzlit vegyek?

Milyen müzlit vegyek?

Figyelt kérdés

Mindenhol olvasom, hogy a müzli nagyon jó reggeli. godolom itt nem a Nestlé Fitnessre vagy Chocapicra godolnak, mert én régen azt is müzlinek hívtam :)

Milyen müzlit vegyek le a polcról a tescoban vagy sparban, ami jó reggelire ? Mi van ráírva a dobozra?


2010. febr. 14. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a penny market-ben szoktam 1 kg-os kiszerelésű müzlit venni a granola gyártja. Szerintem nagyon jó, én kifejezetten szeretem, meg sokáig is elég.
2010. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nestlé fittnest és chokapic ezek cukrosak...nem egészségesek, inkább nassolni jók.


Én sima Tescos-t veszek (2 fajta van, és a sima almást és nem azegzotikust)

Ez nem tartalmaz cukrot, csak 4 féle gabonanövényt (búza, árpa rozs, és zabpehely). Azonkívül tejbe áztatod és hagyod 30 percig h beázzon.

Én simán tejjel eszem és nem kell hozzá semmi, mert a mazsola édesíti, de ha gondolod, tegyél bele egy kis mézet.

Az előző válasza is jó, pl. Pennys, Sparos, ha nincs benne cukor és nincs finomítva.

2010. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj el gyógyboltba és vásárolj külön külön magvakat. és tegyél hozzá mézet vagy fahéjat. és tejet.
2010. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy a rákba lenne már müzli a chocapic? Ti miről beszéltek? :D

Olyat vegyél ami cukormentes. A legtöbbet így is telerakják mazsolával meg minden szar aszalt vacakkal.

Legjobb ha te kevered ki, olcsóbban is kijössz.

2010. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dr.Oetker : VITALIS márkájú cukormentes!!!

És ez valódi müzli.


A Chocapic az nem müzli, hanem GABONAPEHELY.


(A müzli magokból és puffasztott gabonából áll, meg szárított gyümölcsdarabokból.)

2010. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Vitalis, nem finom, nem jó, és még cukrozottis. Én az Intersparban veszek CUKORMENTES müslit, nagyon finom, kevés kcal, és csak teljes kiörlésű dolgok vannak benbne:

" Alpen" ez a neve, és iylen kis kék karton dobozba van

2010. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. febr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!