Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futástól izmosodik, vékonyod...

A futástól izmosodik, vékonyodik a karom is?

Figyelt kérdés
Heti 3-4-szer megyek futni, és ugye közben a karom is mozog, ahogy hajtom magam. Ettől izmosodhat?

2015. márc. 8. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Döntsd el, hogy izmosodni, vagy fogyni akarsz. A kettő nem megy egyszerre.
2015. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andi80018 ***** válasza:
67%
NEM! Izmosodni vagy saját testsúlyos edzéstől lehet, de főleg súlyzós, kőkemény, rendszeres "gyúrás"-tól! Hogy izmosodna, amikor semmi terhelés nem éri? :-) És nem, a futástól se fogsz izmosodni.
2015. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyabb lesz és jobban látszanak majd az izmaid, ha vannak.
2015. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andi80018 ***** válasza:
25%
Na, itt lepontozó fogyi... :-D
2015. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem mi nem tetszik az első két válaszban? Talán az, hogy igaz? Mit szeretnél olvasni, hogy igen, a futástól a karod is izmosodni fog? Pedig nem igaz.

A futástól a lábad izmosodik egy kicsit. Egyébként pedig a zsírtól szabadulsz meg a futás során. Mivel helyi zsírégetés nincs, a zsír általánosan fog eltűnni. Ahogy kevesebb lesz a zsír annál szálkásabb lesz a karod is, de nem lesz izmosabb, mint amilyen amúgy is volt. Csak az a kevéske kis izmocska ami van rajta maximum jobban látszik. Ahhoz, hogy a karod vagy bármid izmosodjon a kívánt izomcsoportot kell megdolgoztatnod e mellé helyes étrenddel segítened, hogy az izmok megfelelő táplálékhoz jussanak a fejlődés érdekében.

Lepontozhatsz mindenkit, aki azt mondja, hogy a futástól nem fogsz izmosodni, maximum csak vékonyodni, de ettől még igaz lesz így is, úgy is.

2015. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem én pontoztalak le, nem kéne mindjárt vádaskodni, abban a pillanatban, hogy eldurran az agyad... Ebben a pillanatban láttam az összes választ, mert most jöttem a géphez. És egyébként soha, senkit nem pontozok le, ha normális választ ad, mindegy, hogy pozitív vagy negatív-e rám nézve, vagy a várakozásomra. Körülbelül kétszer, ha előfordult, hogy lepontoztam valakit, azt is azért, mert nem a kérdésemre adott választ, hanem rossz májú, buta hozzászólást írt, úgyhogy ezt kikérem magamnak.

Rosszul fogalmaztam, nem izmosodást szeretnék, hanem azt hogy vékonyabb legyen, és hogy a kis "integetőháj" eltűnjön. Mindenkinek köszönöm, aki normális választ adott, és nem "lepontozó fogyiként" emlegetett!

2015. márc. 8. 17:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó megjegyzésként, ezért utálják sokan a gyakorit, mert a legtöbb ember nem bírja ki, hogy ne fogja vissza magát, és mindegy mit csinál, egy idő után abban lesz élvezete, ha bántja és megalázza a másik embert.
2015. márc. 8. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki se írta, hogy te vagy a "lepontozó fogyi" :D
2015. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andi80018 ***** válasza:
49%
Én annak írtam, aki lepontozott, ráadásul direkt, mert gondolom csesztette a csőrét, hogy vannak olyanok is, akik értelmes válaszokat adnak, vagy félre akart vezetni. Mindegy, a lényeg, hogy ha izmot is akarsz, akkor ahhoz a futás nem lesz elég.
2015. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!