Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ahhoz képest,...

Szerintetek ahhoz képest, hogy januárban kezdtem ez a leadás sok, kevés vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éves vagyok és decemberben körülbelül 82-83kg voltam.

December közepén elkezdtem egészségesebben étkezni és sportolni, konditerembe járni. Decemberben még nem nagyon tartottam be a diétát az ünnepek miatt, és edzeni sem jártam sűrűn, mert minden zárva volt.

Aztán januártól végleg lemondtam egy csomó kajáról, és csak az edzőm tanácsait követve kezdtem el étkezni mai napig. Edzeni is rendesen eljártam/eljárok hetente háromszor+ az itthoni mindennapos edzések.

Így ezzel a módszerrel körülbelül 8-9kg-ot fogytam, és most 75kg alatt vagyok, olyan 74-73kg pontosan nem tudom de ott körül.

Szerintetek ahhoz képest, hogy januárban kezdtem ez a leadás sok, kevés vagy átlagos?

ÉS ha valaki tudna mondani tippet, hogy hogy lehetne többet leadnom azokat nagyon megköszönném!:)

Létszíves normális válaszokat!

15/L



2015. márc. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó, nagyon szép eredmény. Nem írtad milyen magas vagy, de ahogy közelíted az egészséges súlyodat, egyre ragaszkodóbbak lesznek a kilók.
2015. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó eredmény:) Én is pont itt tartok, csak nekem sajna megállt a fogyás:(
2015. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy icipicit soknak találom,de mivel nagyon fiatal vagy így a te szervezeted még jobban kezeli a nagy súlyvesztést. Kitartást továbbra is és ne ijedj meg ha megakadsz :)
2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az edződ tanácsaival lefogytál már 8 kilót, akkor valószínűleg beválik a módszere, és nem kell mást csinálnod, csak kitartóan folytatni...
2015. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remek, csak így tovább!
2015. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!