Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 vagyok,160 cm és 58kg....

14 vagyok,160 cm és 58kg. szerintem ez nem normális. Van rajtam sajnos. Tudtok olyan figyókúrát, ami mondjuk be is válik, nem pedig csak mese?!

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi a testzsírszázalékod? mit sportolsz? miből gondolod, hogy nem normális a testtömeged?
2015. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem különböző fogyókúrákat kell követbed, mert nem mind válik be. Az a fontos, és az legyen az alap, hogy táplálkozz egészségesen, és mozogj sokat.

Ilyen paraméterekkel szerintem nincs sok felesleg rajtad, elég lenne szerintem csak valami alakformálás, vagy valamit rendszeresen sportolni.

(158/53kg/L)

2015. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lifetilt
2015. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
SZIA!Szerintem teljesen normális az alakod bár latatlanba nehéz megmondani. Próbálj sok zöldséget enni. És igyál sokat. Ha mellette setalgatsz és mozogsz az a kis zsír is lemegy ami téged bosszant. Sok szerencsét!
2017. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!