Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli futás. Miért jobb...

Reggeli futás. Miért jobb elvileg mint később napközben?

Figyelt kérdés
Reggel fél5kor járok futni egy hete. Igaz siralmasan megy...de napközbe nincs időm. Igaz hogy jobb a reggeli futás?

2013. máj. 2. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:

+ fogytam már eddig, de a fenekem narancsbőrös meg striás.

Tudom hogy a striák nem múlnak el, de a narancsot el akarom hagyni.. :)

A futás jó erre+ fenék formálásra?

Azt akarom, hogy a combom kisebb legyen..mert jelenleg zsíros. A fenekem meg jó formás.

2013. máj. 2. 17:19
 2/7 anonim ***** válasza:

a futás mindenre jó :)

egész testet formál

és azért jobb reggel,mert beindul az anyagcsere.

igaz én reggel felülésezek,és este tervezem elmenni futni :D

igaz utálok futni.. :(

2013. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát átérzem...

Utána meg suliba kell mennem...

2013. máj. 2. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Én este 9-10 körül szoktam el menni futni, van, hogy éjfélkor... Nekem a napközbeni/reggeli futás sosem jött be, mindig fáradt voltam, nem bírtam 2 percnél tovább. Este pedig lefutok 8-10 km-t. Én elég hamar formásodtam, kockás has, izmos comb- vádli, izmos hát, és formás kemény popsi.

Igazából teljesen mindegy, hogy mikor mész el futni, a lényeg az az, hogy rendszeresen mozogj, illetve rendesen egyél napi 4-5x, és sok vizet igyál, sok gyümit egyél:)

Helyi fogyás pedig nincs. Ha mozogsz, akkor mindenhonnan lemegy a zsír, és izom kerül a helyére.

Gondolom nem rég kezdtél el futni, szóval nem baj, ha siralmasan megy, szépen lassan majd fejlődni fogsz!

2013. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmivel sem jobb mint máskor.


Ugyan úgy szét fogja szedni a térdedet, nők esetében a bokát, csípőt is sajnos..

Közben gyenge izomstimulációt ad. 20 perc otthoni erősítéssel 10x jobban járnál, egészséges lenne és igazi edzés, de hát azt senki sem látja ha otthon izzadsz, ugye?

2013. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Táplálkozási akármi..mert te annyira értesz hozzá?

A futás a legjobb sport, mindenki azt mondja.

2013. máj. 4. 16:05
 7/7 anonim válasza:
Zsírégetés szempontjából valóban jobb a reggeli futás. Mivel ilyenkor alacsony az inzulinszint és a glikogénraktárak kiürültek a 10 órával korábbi étkezés óta, a szervezet a zsírból szerzi az energiát.
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!