Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan egyek kevesebbet?...

Hogyan egyek kevesebbet? Valami tanács?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egyszerűen túl sokat eszek. Akkor is, amikor már nem vagyok éhes, nem tudok másra gondolni csak az ételre. Félek hogy ez valami betegség.

Nem vagyok kövér, de félek hogy ha így folytatom el fogok hízni. 2 hónap alatt híztam 3 kilót, de nyárra épp hogy kicsit vékonyabb szeretnék lenni.

Ez normális? Segítsetek, adjatok valami tanácsot!


2015. márc. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
foetkezeseket tartsd be es akkor egyel rendesen, kozotte pedig ne nassolj. keress valami hobbit, ami lefoglal.
2015. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, észben tartom a dolgot, remélem beválik. Kicsit rendszertelenül eszek, de egyébként kerülöm az egészségtelen dolgokat, nasikat. (pl csokit, chipset, süteményt, péksütit, stb...)

Szóval nem az ételek minőségével van a gond, hanem a mennyiséggel. Ahogy számolom megeszek mostanában napi 2500-3000 kalóriát. Igaz sportolok is, de félek hogy ez hosszútávon nem vezet jóra, mivel akkor is eszek amikor különösebben nem is vágyom rá.

2015. márc. 12. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy unalmadban eszel ? Vagy csak simán nagyon szereted a finom ételeket? Van ilyen függőség, sajnos. :D
2015. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem a finom ételeket. :)

Bár olyan lennék mint a nővérem, neki sosincs étvágya.

2015. márc. 17. 01:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Intermittent fasting.


Olvasgass rola interneten...4 hete en is ezt csinalom, es nagyon bevalt. A lenyege az hogy napi 16 orat bojtolsz (alvas is annak szamit) es van egy 8 oras ablak amikor ehetsz. Ha fogyni szeretnel, akkor idealis.


Csokkentsd a kaloriakat. Ha napi pl 2200 kaloriat kell megenned minosegi etelekbol, lehet hogy sokszor meg akadalyt is fog okozni a mennyiseg. :)

2015. márc. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!