Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti egy olyan kis konzerv rio...

Ti egy olyan kis konzerv rio mare tonhaltól jól tudtok lakni?

Figyelt kérdés
Nekem annyira kevés... Pedig uborkával eszem.
2015. márc. 12. 22:00
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem. Én Rainbow tonhalat szoktam venni(chiliset, de embere válogatja). Nincs benne szálka és nagyon finom. Bár jóllakni azzal sem lehet, vannak rá trükkök. Pl.

két ilyen konzervet keverj össze egy kis vajjal és mustárral. Ha pirítósra kened, laktatóbb.

Amúgy sokszor kell enni keveset. Nem arra lett kitalálva az emberi gyomor, hogy naponta háromszor teletömjük és bízzunk benne, hogy megemészti. =)

2015. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is szoktam enni, + 4-5 korpovit keksz +egy csomó jégsaláta vagy rukkola, paradicsom. Utána megiszok egy csomó vizet és tele leszek:)
2015. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Én sajnos nem eszem kenyeret, legalábbis a fogyókúrám mostani periódusában nem, vajat pedig még annyira sem. :/


Mindegy, megbírkózom az éhséggel. :D

2015. márc. 12. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
a kenyeret mivel pótolod? arra kend rá :D
2015. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

1 vagyok. Nem kell feltétlen kenyeret enni hozzá. Egyik ismerősöm magába eszi ezt a masszát. A vajat meg kihagyhatod belőle, de egy pár csepp citromlé kellemes ízt ad neki. De csak óvatosan a citromlével meg a mustárral, mert nagyon savanyú lehet.


Utána ha nagyon kevésnek találnád, ehetsz édesség gyanánt zabfalatokat. A natúr is finom, de annyi csoki ami a csokis zabfalatokon van, nem árthat meg. =)

2015. márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem, amúgy sem nagy adag, úgyhogy szerintem 3 megevése nem jelenthet túl nagy kihívást.
2015. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Rio Mare valami brutálisan drága. Persze olívaolajban van, meg mindenféle fenntartható fejlődéssel és a munkások fair foglalkoztatásával kapcsolatos előírást betartanak. Az ilyen délkelet-ázsiai és hasonló tonhalkonzervek pedig azért olcsóbbak, mert rájuk a fentiek egyike sem igaz. Olvastam például egy cikket, hogy kiviszik a munkásokat a nyílt tengerre, és ott aztán szinte rabszolgaként dolgoztatják őket hónapokon, éveken át. Az meg közismert, hogy a tonhalakat a legtöbb helyen túlhalásszák, egyes fajok pedig egyenesen már a kihalás szélére sodródtak. Mondjuk nálunk még az olcsóbb márkák is meglehetősen drágák, nyugatabbra a tonhalkonzerv sokkal inkább filléres tételnek számít. Nem tudom, miért, valószínűleg itt nincs rá akkora kereslet, az emberek nem esznek annyi halat, és ezért alapból keveset is hoznak az országba.
2015. márc. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, nem lehet jóllakni tőle. :D

Persze azért az is számít, hogy 90 kilós férfi vagy, mint én, vagy 50 kilós nő. ;)

2015. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én önmagában a tonhalkrémmel nem lakok jól szerintem, bár így se a tonhallal önmagában. Mindegy :D Ha pedig a kenyér tabu, akkor a zabfalat az hatványozottan tabu. Ha elkezdem enni a zabfalatot szerintem nem tudok 1-2 db keksznél megállni.



A mi családunk csak a riomare tonhalat szereti. Kóstoltunk már többfélét, de mindnek volt ilyen rossz tenger mellékíze. A riomareba azt szeretem, hogy nem különösebben tengeri hal ízű :D

Lényeg a lényeg nálunk a riomare 3-as pakkokba mindig van, de hármat megenni az vagy 600-800 kcal. Rengeteg.

2015. márc. 13. 02:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Miert nem zoldsegekkel etted? Jegsalata, egy paradicsom, egy paprika, nehany szem olivabogyo (ha szereted), par retek, stb, stb... Ezeket nyugodtan eheted este is, nem csak az uborkat. Jo nagy adag salit csinalni belole!
2015. márc. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!