Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti egy olyan kis konzerv rio...

Ti egy olyan kis konzerv rio mare tonhaltól jól tudtok lakni?

Figyelt kérdés
Nekem annyira kevés... Pedig uborkával eszem.
2015. márc. 12. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Nem kiehezve kell nekiallni tonhalat enni, mert egy fel napos koplalas utan nyilvan nem lesz meg az a jollakottsag erzesed mint egy fel kilo kenyertol.

2. Meg kell szokni azt hogy nem kell mindig "jol lakni". Csak addig kell enni amig mar nem vagy ehes, illetve akinek ki van szamolva az adag annak annyit.

3. Nem magaba kell enni hanem tonhalsalatat kell belole csinalni es maris nem olyan kis adag az.

4. Akinek nem inge ...

2015. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam enni, hogy összekeverem Philadelphia krémsajttal, meg rakok bele egy kis konzerv csemegekukoricát, és tésztára rakom. Lehet kapni szénhidrát csökkentett tésztát, krémsajtból is van light, de el is hagyható. Annyi, hogy én a sósvizes (brine) halat veszem, nem az olajosat (és nem Rio Mare-t).
2015. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Önmagában nem, de ha a kdvenc kenyeremből (Fitt&Well magkenyér) eszem hozzá 2 szeletet (50g), meg egy paprikát és egy paradicsomot, akkor reggelire/vacsorára elég szokott lenni.

Amúgy a paradicsomos a legfinomabb, szerintem 😀

2015. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!