Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogynék vagy történne...

Így fogynék vagy történne egyáltalán valami?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozok,sok zöldség,fehér hús,gyümölcs,tojás,hal, max barna liszt vagy teljes kiőrlésű ha eszek. Inni csak ásványvizet iszok, vagy magam által készített gyümölcslevet. Szóval a táplálkozásommal nincs gond. Mozogni is sokat szoktam, mindenhova biciklivel vagy gyalog járok, emellett kocogni járok,biciklizni is szoktam csak úgy menni, focizok hobbi szinten hetente többször is 1,5órákat vagy többet; és szoktam edzeni, tehát hasra edzek és minden más testrészemet is súlyzóval persze. Tehát sokat is mozgok. Most télen kicsit ugyan eltunyultam, de nem híztam max 2kg-t. Viszont sajnos van rajtam felesleg, ami annak tudható be, hogy 10-12éves koromban nagyon sok édességet meg mindenféle kaját ettem, volt hogy egy tábla csokit egyedül megettem gond nélkül. Azonban kicsit idősebb lettem, és rájöttem, hogy nem is jó ez annyira, és mióta egészségesen táplálkozom jobban érzem magam. Amint végre jobb idő lesz (nem lesz ilyen csúszós stb.) újra elkezdek járni futni is, amit legalább fél óráig szoktam csinálni, vagy még tovább. Szóval, ha egészségesen táplálkozom és ennyit sportolok akkor még leadható az, ami rajtam van? Ha gondoljátok, teszek fel majd képet is, mert nem vészes, de szeretném, ha nem lenne rajtam, tuti nem vagyok testképzavaros! Bocs ha hosszúra sikeredett, és köszönöm a válaszokat, írjátok le, hogy így sikerülhet e amit akarok! 15/f
2010. febr. 15. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
linkelj be egy képet
2010. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. febr. 15. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
hát izmos nem vagy az biztos...
2010. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, tudom én is ... hanem hogy érnék e így el valamit
2010. febr. 15. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy fogynod kéne...
2010. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát ha betartod amit leirtál tuti hogy fogsz fogyni.
2010. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az utolsó kilóktól a legnehezebb megszabadulni sajnos... Természetesen le lehet adni, de rá kell koncentrálni az adott testrészre... Mivel tényleg csak max 1 kiló fölösleg van rajtad, ez macerás lesz, de kitartással menni fog... Elvileg hasról 3 hónap alatt le lehet dolgozni, ha tényleg rendszeresen dolgozol rajta. (Nekem sajnos nem sikerült...De én nem is élek olyan egészségesen mint te.) Sok sikert!
2010. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!