Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 15 kilot, leállt a...

Fogytam 15 kilot, leállt a menzeszem pedig fogamzásgátlot szedek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Fél év alatt fogytam 15kilot,december ota nem fogyizok,rendesen eszem mégis menzesz helyett csak barnázok.Fogamzásgátlot szedek ami ugye megvonásos vérzést kéne eredményezzen de nem...mi tévő legyek?mi történik velem?
2015. márc. 18. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne szedd azt a mérget!!!!!!!!!!!

Nekem hazavágta a szervezetemet, itt vagyok 22 évesen, 2 éve nulla menzesszel. Minden akkor kezdődött mikor abbahagytam, addig szépen lassan csendben "gyilkolt"

2015. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
évekig szedtem aztán abba hagytam mert babát vállaltunk és 1éve ujra szedem,közben elkezdtem fogyizni és ez történt amit leirtam,hozzá teszem nem koplaltam.
2015. márc. 18. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, közhely, de menj el egy endokrinológushoz, ő jó esetben kivizsgál, mert valószínűleg felborulhatott a hormonháztartásod :/
2015. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hogyan tovább? irány az orvos!

1. te voltál már dokinál? 2 év nulla mensessel illő lenne.

nekem is azután derült ki a PCOS miután abbahagytam a tablettát.

2015. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
természetesen megyek orvoshoz csak gondoltam addig hátha tud valaki mondani valamit aki igy járt
2015. márc. 18. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:

14:47-nek


1-ő vagyok, igen, voltam, nevesebbnél nevesebb helyeken, sok mindent rám húztak, pl mens mentisbe hogy pcos, pedig igazából meg sem vizsgált a doktornő. Emellett van egy szépséges pm alulműködésem.. a nőgyógyász szerint az okozza minden tünetem.. Szóval most ott tartok júliusra van időpontom Dr Prof Balázs Csabához, azt mondják ő jó szakember. Egyébként sok évnyi utánajárásomnak köszönhetően valószínűleg magam megtaláltam a problémát, amit sokan összekevernek a pcos-sel, hiszen kísértetiesen hasonló tüneteket mutatnak, ennek a neve ösztrogéndominancia.

2015. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy a hormonok és az azokkal összefüggő betegségek és tünetek tárháza elég sokszínű. biztosat tényleg csak laboreredményből lehet mondani, addig meg felesleges spekulálni és ijesztgetni bármiféle betegséggel.

Minden jót!

2015. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez volt, 15kg-t fogytam kb fel ev alatt, másfél évig nem volt mensesem, hiába voltam orvosnal, szedtem gyógyszert, híztam pár kilót, semmi... Csak akkor jött meg újra mikor visszahíztam mind a 15 kilót... Most kezdhetem elolrol a fogyást...
2015. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt nem normális 15 kilót hízni, ne csodálkozz, hogy a fogamzásgátlóval együtt szétb.rmoltad a ciklusod.
2015. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem két éve állt le a menzeszem, azóta kb. kétszer jött meg... Én is 15 kilót fogytam fél év alatt. Pedig azóta 5 kiló visstajött... :(
2015. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!