Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor nem fogok hízni?

Most akkor nem fogok hízni?

Figyelt kérdés

Karácsonyig fogyókúráztam de nem birtam akkor votvább... fel is jött 2 kiló és azóta csak zabálok és nem hízok... akkor most lehet végre felgyorsult az anyagcseréém?

15/f


2010. febr. 16. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megadta magát a mérleg :D
2010. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem jó a mérleg. Annyira nem lehet gyors az anyagcseréd, hogy zabálsz és nem hízol. Illetve ilyen nálam is volt, egy darabig. Kb.1 hónapig, utána úgy híztam, hogy csak na. Állj le még most a zabálással.
2010. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem, de én ez idő alatt is láttam a zsírpárnákat gyülekezni a hasamon, combomon stb. pedig a mérleg ugyanannyit mutatott.
2010. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Imádom mikor emberek azt írják "zabálok" meg "annyit ettem, mint egy állat!"

Persze... akinek trabantja van, az meg 90-nél már száguldozik :D

Gyerekek ezek a rébuszok... szokjunk már le róla! Mit zabálsz? Mennyit zabálsz? Én rosszabb napjaimon le tudok ülni 20 szilvásgombóc, vagy 1,5kg fagyi elé... amíg van addig tudom enni... 30kg-t hízok bármikor egy év alatt...

A barátnőm is zabál a saját bevallása szerint, egy szelet pizza után már huhog a fájdalomtól :) Nála 2 hónap alatt egy kiló hízás már soknak mondható :D


Kinek mi a zabálás...

2010. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Ezt inkább nem írtam volna le, hogy Neked mi a zabálás. Elég gáz hogy ennyit tudsz enni. Nem állatok vagyunk könyörgöm.
2010. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez a trabantos hasonlat hülyeség volt. Mégis, mit gondolsz, hogy a kerdezőnek nincs annyi pénze, hogy bezabáljon mint egy állat?! Miért ne lenne?! Amúgy meg neked savanyú a szőlő...

IGen, elképzelhető, hogy beállt az anyagcseréd egy gyorsabb tempóra, de az is igaz (legalábbis ha magamból indulok ki), hogy nem lehet 1-2 hét alatt meghízni, ahhoz minimum 1 hónap intenzív kajálás kell.

2010. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért irigyellek bárhogy is legyen. Én ha elsétálok a MC előtt már attól hízok vagy 2kg-t szerintem :D
2010. febr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

10.31 Ha nem tudod értelmezni amit mondtam, akkor inkább ne írj... A trabantos hasonlattal arra akartam kilyukadni, hogy abban 90-nél már úgy érzed száguldasz... Ki beszél itt pénzről??? Basszus tök egyértelműen leírtam... Amit a csávó bezabálásnak hív, az az ő szintjén lehet, hogy két szelet lekváros kenyér!!! Valaki már attól tele van, és azt mondja "húúú de bezabáltam"

Savanyú a szőlő? Nekem? :D :D :D :D Kockás a hasam, végtelenül kisportolt vagyok... miről beszélsz? :D :D

2010. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem arra mondtam, hogy savanyú a szőlő. HAnem az anyagi helyzetedre. Basszus, egész nap itt írogatsz, neked nemhogy diplomád (és munkád) nincs, de még 8 általánosod se! Mielőtt betámadnál, hogy akkor én mit keresek megint itt, közlöm veled, hogy gyeden vagyok a kisebbik lányommal, és amikor alszik a gyerek és a család többi tagja még nem ért haza, akkor netezek.
2010. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én már több mint egy éve nem hízok akármennyit zabálok sem. Pedig este is jól be szoktam lakni minden nap. Amúgy 81kg voltam most fogyózok és már 78,5 vagyok. Egy hete csinálom.Én azért nem híztam akkor mert változtattam az étkezési szokásaimon. Elhagytam a cukrot barna kenyeret eszem meg ilyesmi. Most úgy fogyózom hogy mindennap eszek rendesen reggelit meg ebédet és ebéd után már nem eszek semmit csak megiszok (délután és este) 3 liter vizet. Ja és mellette beiktattam egy kis aerobikot. És már egy hét után sokkal fittebbnek érzem magam,nem vagyok fáradt stb.Így 2,5 kiló már lement.
2010. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!