Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő, míg beindul a...

Kb mennyi idő, míg beindul a fogyás?

Figyelt kérdés

Régebben sokat edzettem és jobban figyeltem az étkezésemre, azonban az elmúlt két évben igencsak elhanyagoltam a mozgást: 15-20 kilót sikerült felszednem. Amikor már a 31-es farmereket is kezdtem szűknek érezni, akkor valami eltört bennem, úgyhogy elhatároztam, hogy változtatok.

Most a 165 cm-em mellett vagyok kb. 79 kg. (22/l)

A szénhidrát bevitelemet nagyon lecsökkentettem: semmi tésztaféle (teljes kiőrlésű sem), semmi rizs, krumpli, zab stb, semmi cukros dolog.

De minimális bevitel persze van. Almát és narancsot minden nap eszem, tejet is iszom (napi 4 dl kb), rádasásul nem eszem húst (illetve tonhalat azt igen, heti 2-3x), gyakrabban eszem hüvelyeseket, mit. Az átlag: falafel, szója stb.

Reggelire általában két tojásból csinálok rántottát, ezt 1-2 kiskanál cottage sajttal és medvehagymával eszem.

Tízóraira 2 dl tejeskávé (cukor nélkül)+1 alma.

Ebéd: saláta (dressing nélkül/joghurtos házi öntettel)+tonhal/falafel/sült tofu stb.

Uzsonna: narancs/alma+ 2 dl tejeskávé később

Vacsora: 1 pohár natúr joghurt + 2 kk túró + fél adag tejsavófehérje belekeverje egy naranccsal.

Az első két napban nehéz volt a megszokott CH bvitel nélkül, azóta viszont alábbhagyott az éhségérzetem, sőt, sokkal több energiám van. Ekkezdtem. Mozgást is: 1 óra Rubint Réka (napi 20 percből 3 etap step paddal és 2 kg-os lábsúllyal) + 40 perc ntenzív szobabicikli + majd 2 óra séta. Vagy 4 km futás + 1 óra szobabicikli.

Ha nagyon kivannak az izmaim, akkor betoldok egy pihenőnapot.

Eddig ez volt a felállás, de lassan elkezdek konditermezni, spinningelni stb is.

Szerintetek ezzel így fogok fogyni?



#mozgás #fogyókúra #fogyás #szénhidrátszegény étrend
2015. márc. 22. 18:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírás miatt, nem gépről írok :)
2015. márc. 22. 18:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján kb 1-2 hét.
2015. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!