Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm-hez 52 kiló 12 évesen...

165 cm-hez 52 kiló 12 évesen normális?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok jóba önmagammal és nem tudom eldönteni h kövér vagyok-e vagy nem. 165 centi vagyok, az osztályból a legmagasabb, csak nem tudom hogy egy kicsit kevesebbet nassoljak e mert 52 kg vagyok.

Ez ilyen korban normális testsúly?



2015. márc. 22. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ne, már az ovisok is kezdik:( semmi baja súlyoddal.
2015. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen tökéletes a súlyod a magasságodhoz!

Egy grammot se kell fogynod!

Légy jóban önmagaddal, mert mi hiába írunk ide bármit, ha te magaddal nem vagy kibékülve és nem látod magad szépnek és az ellenkezőjét állítod be magadnak!

2015. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
34%
én 13 vagyok, 164 cm és 48 kg. naggyából lapos hasam van de már hónapok ota sokat eddzek és fogyózok, és kockás lett. de komolyan. szerintem kövesd a példám!
2015. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"csak nem tudom hogy egy kicsit kevesebbet nassoljak e"


Ne nassolj semennyit sem.


Amugy nem vagy kover, de konnyen az lehetsz.

2015. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igyál sok vizet, legyél a szabadban minél többet, de kérlek ne fogyókúrázz! (a te fejlődő, 12 éves szervezetednek nincs szüksége ilyen drasztikus módszerekre; fogyókúrázzon az, aki túlsúlyos vagy valamilyen betegsége megköveteli)
2015. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jaa, nassoljál kevesebbet. De ne a súlyod miatt, hanem a jövőbeli egészséged miatt.
2015. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Triss XD válasza:
Én is fojton ezen aggódom de olyan kor megézem ezen az oldalon és általába azt kapom hogy ideális szerintem próáld ki [link]
2015. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!