Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testépítők, Dietetikusok,...

Testépítők, Dietetikusok, Szakemberek! Mi a véleményetek az alábbi diétáról?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el a két részből álló cikket!

[link]

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 17. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagyok testépítő sem dietetikus, de nekem ez az Atkinsre hasonlít. az alapja legalábbis. semmi szénhidrát(illetve csak nagyon minimális, és az is zöldségekből) + sok fehérje. de majd a szakértők megmondják. egyébként én Atkinseztem és tényleg nagyon hamar le lehet adni a kilókat, viszont én nem éreztem jól magam egy idő után.
2010. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, de már az elején sok adat el van cseszve, pl:


1 kiló zsír egészen pontosan 9000 kalória, nem 7000!


2800 kalória inkább egy 90 kilós férfi szintentartásának felel meg, nem pedig 75 kilósnak (hacsak nem élsportoló)

2010. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves 19:39! Ha teheted, légyszi nézd meg az egész cikket, főleg a második részében vannak a konkrétumok!

2010. febr. 17. 19:47
 4/7 anonim válasza:
34%
ezt ki mondta nektek h mit egyél és mit nem? nincs olyan hogy rossz kaja és jó kaja! ha dagadt vagy a mennyiséggel van a gond ha ebédre eszel pl 10 szelet pizzát az sok ha 2-t az jó csupán az edzés a lényeg nem a kaja csak a mennyiség
2010. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó már ne is haragudj, de elég nagy hülyeséget írtál.. hogyhogy a kaja nem számít?Szerinted mindegy hogy egy almát eszem meg vagy egy zacskó gumicukrot?
2010. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
:D De jó is lenne gumicukrot hamizni egész nap!!XD
2010. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért jó lenne, ha valaki még elolvasná a cikket.
2010. febr. 26. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!