Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez az étrend?

Milyen ez az étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli

- Teljes kiőrlésű kenyér (1 szelet), vékonyan megkenve margarinnal, egy szelet gépsonka, és egy paradicsom.


Tízórai

- Alma és ma ettem pászkát (Mogyi 40 g), de azt nem rendszeresen eszek.


Ebéd

-----


Uzsonna

- Néha becsúszik egy sajtos stangli, de a pékárukat próbálom kiiktatni. Egyébként zöldség és gyümölcs, ha van akkor abonettet eszem.


Vacsora

- Főtt tojás vagy tükörtojás, egy paradicsom.


Vizet iszok, menteset, de néha savasat. Néha egy 2 dl-es Siót is megiszok.

Mindennap biciklizek, hetente kétszer kardiózok olyan 20 percet.

A diétám elején járok, az étrend kialakítása elég nehéz, szóval szívesen fogadok minden tanácsot, miből egyek többet, ilyesmi.:) Előre is köszönöm szépen a válaszokat!:)

14L



2015. márc. 31. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szörnyű.

Kevés és minőségtelen kaja. Kevés a fehérje, a CH kb mind rossz. A margarin nem jó zsír. a Sajtos stangli borzasztó megoldás.

Javaslom reggelire a zabkását. Tízóraira alma maradhat, talán a pászka is. Az ebédet NE hagyd ki. Fehérje+lassú CH. Uzsonnára se gyümölcs, se pékárú.Rakj az abonettre mondjuk csmell sonkát, sovány sajtot.

Vacsira jó a tojás, de több zöldséggel mehet nyugodtan.


Sió helyett is víz vagy tea (cukor nélkül!!!), mert a Sió tömény cukor körülbelül.


Nyugodtan egyél sajtokat, túrót, zabot, tojást is többet (inkább fehérjét).

2015. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éreztem, hogy nem stimmel.:D

Ebédet nem tudom nem kihagyni, iskolában későn végzek, mire haza érek már három óra...

De megpróbálom átszervezni ezt az egészet, köszönöm.:)

2015. márc. 31. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Sió az egyik legrosszabb márka, tele van cukorral, míg gyümölcs alig van benne, közben meg drága.
2015. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Siót el fogom hagyni, pékárukat szintén.:) Most rendes étrendet alakítottam ki, reggelire szerintem inkább tükörtojást eszek, és sok zöldséget.

Köszönöm a segítséget, nagyon jól jött.:)

2015. márc. 31. 21:00
 5/5 anonim válasza:
mit akarsz ezzel a teljesen nonszensz dietaval elerni?
2015. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!