Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétáznom, fogynom kéne?...

Diétáznom, fogynom kéne? Mennyire megbízhatóak az iskolai testzsírszázalék mérések?

Figyelt kérdés
59 kg vagyok,176 cm, de a testzsírszázalékom 30 fölött van, az elhízott tartományban. Nem mondom, hogy sovány vagyok, de napi szinten járok futni, heti háromszor edzésre és viszonylag odafigyelek az étkezésemre is. Létezik ez?

2015. ápr. 1. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem megbízhatóak, de az odafigyelés az étkezésre és a futás semmit nem jelentenek.


Az is odafigyel az étkezésére aki minden nap eszik kenyeret (teljes kiőrlésűt) és eszik tejtermékeket. :)

Te mennyire figyelsz oda?


Amúgy te látod magadat, szerintem csak az egészség végett kell 'diétázni', fogyni annak nem kell akinek nem zsírosabb a teste. Mindenki látja magát.

2015. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mérték meg? Ha lány vagy, hol tartottál a ciklusodban?


Egyébként elég nagy hibával dolgoznak.

2015. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennél pontosabb nem kell.


[link]

2015. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!