Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 kilót mennyi idő leadni?

Dettina23 kérdése:

8 kilót mennyi idő leadni?

Figyelt kérdés

53 kg vagyok de tegnap 51 voltam és 2 het mulva 47 korul szeretnek lenni....

nemrég voltam annyi csak karacsonykor nagyon meghiztam és 20 nap mulva 45 szeretnek lenni annak nagyon orulnek ez lehetseges ugye?



#edzés #fogyás #kockahas #45kilora #8kilo
2015. ápr. 3. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
kb két hónap alatt lehetséges úgy, hogy ne is szedd vissza.
2015. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire vagy most vékony, mert egy 100 kilós ember sokkal gyorsabban adja le, mint egy 50 kilós, akinek már valószínűleg amúgy sem kéne... de valóban, ahogy az első írta, két hónap a reális idő.
2015. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszokat :DD

de ugye idom az sajnos annyi mar nincsen csak 20 napom és gyorsfogyival gondoltam hogy csak kb iszok

2015. ápr. 3. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt ne tedd, nem mész vele sokra. Teljesen lelassítod a szervezeted anyagcseréjét és még hízhatsz is tőle, mert a szervezeted bepánikol, hogy éhezel és mindent elraktároz, amihez csak hozzájutsz. A vége meg csak az lesz, hogy összeesel a gyengeségtől, fogyni meg fogytál 2 kilót az izmodból.

Mi a bánatnak kell ennyire lefogynod ilyen rövid idő alatt? Ezt komolyan nem nagyon lehet elérni.

2015. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne csináld egészségtelen.Inkább rendesen fogyókúráz és akkor körülbelül 2hónap alatt leadod.Ha sikerülne 2 hét alatt leadnod még 2 hét alatt a dupláját szednéd fel.
2015. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt tovább folytatod 20 nap múlva 60 leszel.
2015. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"20 nap mulva 45 szeretnek lenni"

20 nap alatt híztál meg?

2015. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen........... Igen -.-
2015. ápr. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!