Hogyan fogyjak le?
Tornázzál, mozogjál, fussál és semmi édeset ne egyél 1 hónapig...de semmit sem amibe cukor van!
Garatált pár kg/hónap és nem kell semmi drága kapszula, tea vagy idegesítő diabetikusok étrendje:-)
Kapcsolódó kérdések:
sziasztok. 13/l 167cm 69-70kg.. Ilyen 50-52kg akarok lenni minnel hamarabb tehat nem azt jelenti h egyiknaprol a masikra.. Csak gyorsan.. Hogyan fogyjakle ugy 20kilot? Segitsetek kerlek.. Annyira szegyellem h ilyen nagy dagadt.. Pff.. Momdegy.. Csak segitsetek kerlekszepen. Koszonom elore is
A szüleim már jutalmat is ajánlottak csak fogyjak le.És nem tudom mit csináljak/egyek.Egy kisebb étrendet is írjatok ha lehet!Előre is köszönöm a válaszokat!
12 éves vagyok, 170cm és 56 kg, most jöhetnek az olyanok hogy ez jó arány, de a hasam egyátalán nem lapos és megtudnék őrülni amikor bele nézek a tükörbe. Laposabb hasat szeretnék. Tudnátok mondani valami jó tippeket, leginkább mozgásra?! (Nincs szoba biciklink szóval ne ilyesmiket).
13 éves vagyok. 62kg 162cm Az a helyzet, hogy nem vagyok sajnos egy nádszálvékony lány. Ez genetikából adódik. Hogy fogyjak le gyorsan, hatásosan? Diétázni nem akarok, mert tesitanár azt mondta, nem egészséges ilyen korban. Olyan gyakorlatok kellenének, amik nem...
16 éves 70kg-os lány vagyok..10kg mínuszba szeretnék belekezdeni de nem tudom hogyan csináljam,mert már sokszor próbálkoztam de én azokkal a fogyókúrás ételekkel nem nagyon lakom jól és egyre éhesebb vagyok,főleg iskolába rossz ez mert ott meg nem tudok oda figyelni ha...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




