Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni fogok? (kérdés részletes...

Hízni fogok? (kérdés részletesen lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,155 cm és 40 kiló. Egy hónappal ezelőtt még 45 kiló voltam,de elkezdtem nagyon keveset enni(napi 700-800 kalória) és mellette mindennap sportoltam 1-1.5 órát.Most 2 napig zabáltam(pizza,nápolyi,ropi stb.) és a kérdésem az lenne,hogy most sokat fogok hízni a 2 napi zabálás miatt,vagy sport mellett megmarad a súlyom? Kérem,normális válaszokat adjatok.
2015. ápr. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

sokat nem fogsz tole hizni, de valamennyit elraktaroz a szervezeted szerintem, foleg hogy alapbol a 7-800 kaloria / naphoz van szokva, es mivel most taplalekot kapott, ezert gyorsan el is raktarozza.

egyebkent meg ne csinald ezt a dietat, mert 1. baromira egeszsegtelen egy fejlodo szervezetnek 2. 40 kg?? az kb egy csontvaz sulya, hidd el, hogy nem szep

2015. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az anorexiádat kezeltesd!
2015. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez normál súly és nem fogsz elhízni, ne félj. Valószínűleg átszalad rajtad. Ahhoz, hogy valaki elhízzon ezt minimum egy-két hétig kell folyamatosan csinálni, de a genetikailag vékony emberekre ekkor sem ragad semmi. Ha átlagos testalkatú vagy hízásra hajlamos, akkor egy hét mértéktelen evéstől el lehet hízni egy kicsit. Egy 5 kiló felszaladhat, de ennek is jó része lehet víz vagy csak betöltődnek a glikogén raktárak.
2015. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem vagyok anorexiás,visszafogok állni fokozatosan a normális étkezésre,mert mostanában nagyon fáradékony vagyok,de az én hibám miatt,mert alig eszek.
2015. ápr. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!