Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítsen kérlek valaki! 167...

Segítsen kérlek valaki! 167 centi vagyok és 98 kiló! Soha nem voltam még ennyi, de az évek alatt felszaladtak rám a kilók!?

Figyelt kérdés
Régebben táncoltam ( akkor olyan 90 kiló körül voltam). Már sokszor belekezdtem mindenféle diétába, hogy almadiéta meg ilyenek.. de mindig feladom,amikor egy pillanatra is elgyengülök, pedig nagyon akarom! Csak,amint egy kicsit egyedül vagyok ( érzem magam), azonnal az édességre ugrom. Kérlek segítsetek,hogy mit csináljak, hogyan fogyhatnék szeptemberig kb. 20 kilót? Köszönöm! 16 éves segítségért esedező lány.

2015. ápr. 5. 17:21
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon fontos, hogy kezd el a sportot! Olyat válassz amit szeretsz csinálni, jól átmozgat és van benne sikerélményed! Nem tudom nassolsz-e de ha igen akkor azt hagyd abba és ne kezdj bele olyan diétába amit nem tudsz befejezni. A diéták se jók mindig, mert sokszor csak kiéhezik az ember és miután vége 3x annyit fog enni. Csinálj étrendet magadnak, kiegyensúlyozottan egyél és fontos, hogy nem kell jól lakni, elég annyit enni, hogy elmúljon az éhségérzet. Sok gyümölcs, zöldség, barna kenyér, kevés cukor, stb... Ha hosszan és kitartóan jól eszel és sportolsz, sétálsz akkor annak meglesz az eredménye. Hajrá!:)
2015. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:) igyekszem. Igazából októberben újra kezdem az edzéseket, de majdnem 100 kiló mellett nem mehetek a félcsőbe snowboardban:)!
2015. ápr. 5. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Omg..ez kicsit mar egeszsegtelen.. Sportolj sokat es egyel egeszseges dolgokat! Semmi csoki

Én 168cm vagyok és 48kg, és én így is daginak erzem magam..

2015. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem nem is kellene annyira kínoznod magad. Ne egyél édességet, cukros üdítőt, a főétkezésekre elég 1 tányér ennivaló(nyugodtan lehet bármi),fehér kenyér helyett vmi egészségesebb, tízórai, uzsi gyümölcs, joghurt és elkezdesz vmi sportot (heti 3-4x futás mondjuk), simán lemenne a felesleg.

Már ne haragudj, de ekkora súlyfeleslegnél ha nincs hormonális problémád, akkor igencsak zabálni kell.

2015. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4es vagyok, ha sokszor csak unalmadban eszel, próbáld ki, h rágózol. arra úgysem kívánsz édeset, és kicsit becsapod a hasad.
2015. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a fontos, hogy szűkítsd a gyomrod. Ha minden étkezésnél addig eszel, amíg jól tele nem leszek, akkor folyton tágul a gyomrod. Egyél kevesebbet: ha úgy érzed éhes vagy még, akkor se egyél többet, apránként szűkülni fog a gyomrod. Kerüld a cukros, szénhidrátos dolgokat, pl. kenyér,péksütemények, édességek. Kerüld a gyorséttermeket nagy ívben! Igyál sok folyadékot, de ne cukros italokat, hanem főként vizet. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, de a húst és a halat se mellőzd (persze mértékkel).

Kezdj el edzeni! Mehetsz konditerembe, fogadhatsz személyi edzőt, nézhetsz a neten edzésterveket és otthon is edzhetsz. Járj el futni, úszni.

2015. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!