Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így megfelelő egy fogyókúrá...

Ez így megfelelő egy fogyókúrás étrendnek?

Figyelt kérdés

Reggeli : 50 g zabpehely 10 szem mazsolával 1 csepp édesítővel és 100 gramm joghurttal összekeverve +1 dl tej ,1 dl kávé


Ebédre : egy alma, 200 gramm túró,egy tojás


Vacsora: Valamilyen zöldségleves,sovány hús,zoldsegkoret (nem krumpli) vagy zeller répa vagy borsó



2015. ápr. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez túl kevés. Ha koplalsz a szervezeted takarékra állítja magát és hízékony leszel.
2015. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1200 kalória igy is. Akkor miben változtassak?
2015. ápr. 9. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl a gyümölcsök tömény cukorból vannak, főleg az ilyen aszalt cukorban érlelt vackok, mint a mazsola. Felejtsd el.

A vacsorádat és az ebédedet pedig jobb lenne megfordítani, már csak a szénhidrát-fehérje arányok miatt. Jobb ha a napi testmozgás után eszel több fehérjét, hogy legyen miből építeni az izmokat.

Az emésztésednek pedig jobb ha inkább többször eszel keveset, így mindig mozgásban lesznek a beleid és nem lustulnak el a kevesebb tápanyagbevitel miatt, tehát a napi kajádat próbáld inkább 4-5 részre bontva elfogyasztani.

2015. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áá túrót es almát is elosztohatom 9-15 ig . Majd este a vacsora. Diák vagyok 15 nem tudom mashogyan
2015. ápr. 9. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is diák vagyok és még is megtudom oldani a napi 5-szöri étkezést.

Ez mind azon múlik, hogy mennyire akarod, hisz az iskolában is lehet enni.

Amúgy a kávét azt hagyd el a reggeliből.

Sima tej helyett igyál szójatejet, mandulatejet vagy kókusztejet stb.

a zabpehelyhez egy kis fahéjat adj inkább

ezenkivül rengeteg alternatíva van még diétás/fogyókúrás reggelire.

tízóraira egyél egy pohár natúr joghurtot vagy egy almát vagy akármilyen gyümölcsöt

ebédre valamilyen diétás főtt ételt (előtte nap elkészíted és beviszed suliba....) vagy saláta egy kis hússal stb...

uzsonnára egy pohár natúr joghurt

vacsorára: valami fehérjében dús étel


jah és a túrót is felejtsd el, ha fogyni akarsz .. esetleg még zsírszegény túró ha annyira ragaszkodsz hozzá, de inkább ajánlom a cottage cheese-t


és mellette persze sportolj sokat

2015. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1, 14 eves diák vagyok. 2,nem én dontom el mi legyen a vacsora 3 ,a túró igenis egeszseges
2015. ápr. 9. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

1) én csupán 1 évvel idősebb

2) beszéld meg családoddal, hogy változtatni szeretnél

3) tanulj meg főzni! nagyon hasznos dolog

2015. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!