Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami fogyókúrás nasit?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete fogyókúrázom és hánynom kell ha almára nézek mit ehetnék ilyen rágcsálnivalót ami nem akadájoz a fogyásban?
2015. márc. 8. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sárgarépa, cukkini karika, gyümölcsrúd (DM-ben kapható), paradicsom, körte, citrom, pomelo stb. Nem gondolod, hogy fogyókúra helyett inkább életmódot kellene váltanod? Mennyire komoly a kúrád, ha a nasit nem tudod elfelejteni?
2015. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kis kölesgolyó vagy puffasztott rizs, ha meg édesre vágyom szoktam inni gyümölcsteát édesítővel, így kb 0-kcal-ból ittam édeset és még el is telít egy órára.
2015. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gyümölcsteát szoktam inni, de mikor nem vettem ennyire szigorúan a diétám (átmenetileg szigorítottam) akkor túrót ettem egy fél kanál tejföllel elkeverve. Kis gyümölccsel, pl banánnal isteni.
2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél mandulalisztet és ha azzal sütsz sütiket, természetesen édesítővel, annak elenyésző a szénhidráttartalma és mértkkel eheted.

Reggelire csinálhatsz pl palacsintát úgy, hogy a lisztet zabpehellyel helyettesíted.

Túrókrém: natúr joghurt+sovány túró+édesítőszer - tetszőlegesen bele gyümölcsök

2015. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!