Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni, hogy...

Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan legyen elég akaraterőm?

Figyelt kérdés

Már vagy 10-szer neki álltam fogyókúrázni, ha nem 11-szer, de egyiknél sem értem el kiemelkedő sikert...

Majdnem mindig ugyanaz: tartom a diétát, utána egyszer csak nasi hiány.. jó ezt még átvészelem, nem eszek semmi tiltottat. A 3. ilyennél már nem bírom megállni........


Ha nem ez, akkor meg neki áll fájni a gyomrom, szörnyű fájdalom és minden kínszenvedés és ha nem eszek valamilyen tésztafélét (nem a spagetti tésztára gondoltam) nem múlik a dolog. Csokit, vagy húst, vagy rizst eszek ugyanúgy marad a fájdalom.


Szörnyen felb*szkurál, hogy nem vagyok elég erős ahhoz, hogy leadjak 10 kilót. Az még nem is olyan sok. Kérlek segítsetek, akár egy pszihológussal vagy bármi kis apró tanáccsal mert utálom, hogy a nyomorék táncosok leszólnak a súlyom miatt. ..


16 éves lány, 169 cm és 62-63 kg


2015. ápr. 9. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nézegess képeket ilyen gyakran sportoló jó alakú lányokról, olvasgass róla az interneten

emellett amit leírtál az tipikus falás roham

naponta 5-ször étkezz 3 óránként és egészségesen

2015. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
határozd el magad és ne úgy kezdj neki, hogy egyik nap még rántott húst eszel másik nap meg már salátát, mert ez így tényleg nem fog menni, fokozatosan szoktasd rá magad
2015. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged fogyókúrára. Nyugodtan nassiz, csak mértékkel. Ha formálni akarod az alakodat, akkor sportolj.
2015. ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Lényegében segíthetnénk abban, hogy legyen AKARAT erőd ahhoz amit nem AKARSZ ?


Hidd el, amit akarsz ahhoz van akaraterőd. Amihez nincs, azt nem akarod (vágysz rá, elfogadnád, de nem akarod).


Kezeld helyén a dolgokat. Jobban akarsz tésztafélét enni mint tésztafélét nem enni. Ez nyilvánvaló, a te döntésed és nincsen vele semmi baj.

2015. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Napi rendszerességgel sportolok.

És nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 9. 22:10
 6/21 anonim ***** válasza:

A sport jó, és ahhoz látszik van is kedved, akaratod.


Az étrend megint más, és a testsúly inkább ezen múlik. Persze fogyáshoz több út is vezet, de valamelyiket akarni kell ahhoz, hogy fogyjon is valaki.

2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Leírnád nagyjából a fogyis napokon mikor, mit és mennyit ettél? A hiba valószínűleg inkább ebben volt és nem az akaraterődben.

Szépen kialakított étrendnél nem kellene ilyennek előfordulnia.

2015. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ennyi.

sza-r a kajád.

nem az akaraterőd itt a hiba,hanem a tudás hiánya.

2015. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Reggel miután felkeltem zabpelyhet ettem (olyan vizes cuccot) vagy tojást, ugyebár az fehérje. Azt tudom, hogy jobb ha csak a tojás FEHÉRJÉből csinálok rántottát vagy valamit, mert a sárgája az zsíros, vagy miért.


Suliba barna rizst és natúr grill húst, esetleg salátát vittem. Az tény, hogy csak kis adagot... Lehet ez volt a baj. Ilyenkor jött a hasfájás.. vagy éppenséggel este edzés közben. Igyekeztem 6 után nem enni. Ha meg igen, akkor csak natúr joghurtot, vagy abonettet.


Az igazat megvallva van egy személyi edző ismerősöm, vele bele is kezdtünk a dolgokba.. igen ám, de vizsgázott meg minden és így abba maradt. Azt hiszem 19 éves szval érthető...


Ő egy nagyobb változás után lett személyi edző... és hiába ismerős, fizetni neki is kell a munkájáért mert nem vagyunk olyan nagyon jóban.


Szval abba maradt. De máshoz meg nem szeretnék menni, és leginkább a pénz miatt, mert a családom nem áll túl jól anyagilag...

2015. ápr. 10. 16:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul tudod.


A tojás sárgája picit zsíros, de azért eszel, hogy tápanyagokhoz juttasd a tested. Rengeteg hasznos tápanyag van benne (vitaminok, ásványi anyagok). A tojás, különösen a sárgája nagyon jó táplálék.


A zab viszont csak szénhidrát.. nem hízik el mindenki aki eszi, de azért hozzá segíthet.


A rizs is inkább tömegnöveléshez kell, nehezíti a fogyást mondjuk mennyiségfüggő is.


Joghurt az tejtermék, a tej az állatok hízását segíti.


Egyébként a 6 után nem evéshez tényleg akaraterő kell.


Egyébként nem csak edzőkkel lehet életmódot váltani, sőt sok edző nem jól csinálja a dolgát. Mondjuk megtanul valamit táplálkozásról, de ha dietetikustól tanulnak akkor elég sok tévhitet fognak terjeszteni, ha magadtól tanulsz, akkor viszont utána nézhetsz mindennek, hogy tényleg a legjobb, legkönnyebb utat válaszd magadnak.

2015. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!