Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni, hogy...

Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan legyen elég akaraterőm?

Figyelt kérdés

Már vagy 10-szer neki álltam fogyókúrázni, ha nem 11-szer, de egyiknél sem értem el kiemelkedő sikert...

Majdnem mindig ugyanaz: tartom a diétát, utána egyszer csak nasi hiány.. jó ezt még átvészelem, nem eszek semmi tiltottat. A 3. ilyennél már nem bírom megállni........


Ha nem ez, akkor meg neki áll fájni a gyomrom, szörnyű fájdalom és minden kínszenvedés és ha nem eszek valamilyen tésztafélét (nem a spagetti tésztára gondoltam) nem múlik a dolog. Csokit, vagy húst, vagy rizst eszek ugyanúgy marad a fájdalom.


Szörnyen felb*szkurál, hogy nem vagyok elég erős ahhoz, hogy leadjak 10 kilót. Az még nem is olyan sok. Kérlek segítsetek, akár egy pszihológussal vagy bármi kis apró tanáccsal mert utálom, hogy a nyomorék táncosok leszólnak a súlyom miatt. ..


16 éves lány, 169 cm és 62-63 kg


2015. ápr. 9. 20:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

utolsó!

igen a zab szénhidrát, de lassan felszívódó szénhidrát, tehát segítségével kibírja azt a 3 órát tízórai-ig

2015. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
169 centivel 52kg akarsz lenni??????
2015. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen, annyi..

Tudnátok még evéssel kapcsolatos tanácsot adni? Nagyon hálás lennék!

2015. ápr. 10. 20:16
 14/21 anonim ***** válasza:

Fogyás a cél, nem kell reggelizni, tízóraizni és.. egész nap enni. És főleg nem szemétkaját kell enni 'kibírás' végett.


A lassan felszívódó keményítőnek (...) nincs sok értelme. A zab dobálja a vércukorszintet.


Ha valaki zsírosan reggelizik, egyszerű példa: tojás, mangalica zsír, szalonna (+zöldségek) akkor nem kibírni kell tízóraiig, hanem 4-5 órán át nem lesz szükség evésre (ebédig). Szükség akkor sem lesz de addigra még egy kiadós, tápláló és egészséges reggeli után is megéhezhet az ember, ám ez szokás kérdése is. Ha valaki úgy van, napi 1-2 étkezés is elég lenne ám, ha minőségi ételeket fogyaszt és nem eszi túl magát (legtöbben azért túlesszük magunkat, 3-4 étkezéssel egy nap. esetleg 5)

2015. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
koplalj mert ez nevetséges cél és a tested pánikol és raktároz
2015. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52 kiló egy nőnek amúgy elég. A probléma ott van, hogy egy nőnek is törekednie kellene (mondjuk értékrend, világnézet kérdése) hogy legyen izomzata, erősíteni kellene, az izomzatnak pedig tömege van. Ezért az 'elég' nem feltétlen jó vagy kívánatos.. de hát kinek mi.
2015. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

majd 170centivel és 50kgval biztos nagyon csinos kishölgy lesz... csontkollekció.

itt is csak a kaja téma

mozogni kéne!!!!

2015. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ember esetén az élet = mozgás.. érdekes, ha ez valakiknek nem tűnik fel. De sokan nem erősítik a testüket egyébként.
2015. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Megismétlem: napi rendszeressééggel AKTÍVAN SPORTOLOK.


Én úgy tudom, hogy a koplalással csak még inkább raktározódik a zsír... nem eszel semmit, vagy ha igen csak ritkán és akkor is csak egy evőkanálnyi rizst. Ahelyett, hogy a szervezet lebontaná a zsírokat, az izomszövetekből és egyéb hasznos dolgokból vesz el tudomis én mit. A zsír meg ott marad. Nem tűnik el, max 2 hónap múlva, de akkor tényleg csak bőr lesz rajtad, semmi más.

2015. ápr. 10. 22:19
 20/21 anonim ***** válasza:
A napi 1-2 étkezés nem koplalás. Viszonylag természetes, inkább időszakos böjtnek (intermittent fasting) nevezhető étkezés.
2015. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!