Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák lefogyni egy 14...

Hogyan tudnák lefogyni egy 14 éves lány?!?

Figyelt kérdés

szval 14 éves vagyok 58 kg 150ceni sajnos :S:S:S

amúgy nem s zavarna ez a súly mert így is tetszem a fiúknak és van barátom meg minden meg sok visszajelzést kaptam hogy szép vagyok mert nem látszik rajtam annyira a súly felesleg

de zavar mert 47 kilónak kéne lennem kb

szval este szoktam 20 perceket futni utcán

az evésemen nem változtattam csak este nem eszek annyit ,a csokit és egyéb dolgokat nem vonom meg magamtól akkor is van értelme? valami módszert tudnátok még tanácsolni vagy ez így jó?


olvastam vissza kérdésekben de nem tudom így biztosabbnak éreztem mert ugye konkrétumot is szerettem volna megkérdezni mellesleg ne olyan válaszokat kapjak mint még páran akik feltették ezt a kérdést hogy még növő félben vagyok


2010. febr. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress valami sportot, ami tetszik, iratkozz be karatéra, edzőterembe, úszni, falmászásra, aerobicra, vagy akármilyen más sportra, és minden problémád megoldódik. Ennyi idősen ne az étkezésen akarj spórolni, hanem fejleszd a növésben levő testedet, mert ennyi idősen dől el, hogy később izomból vagy hájból fog állni a tested nagy része.
2010. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
este 6 után ne egyél, kerüld az édességet, napi 2liter víz!! Ajánlom a zöld teát magában szigorúan, anyagcserét gyorsítja! sétálhatsz emelett napi 30 percet.
2010. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
dieta es sport!!!mert a sport nem er semmit dieta nelkul!!!lehetoleg iratkozz be edzoterembe 1jo trenerhez!!ennyi..
2010. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem

hát járok kajakozni karatére és kézire is + kosárra is

szval nem értem miért nincs eredmény lehet túl sokat eszem xd

de nem akarom magamtól megvonni a finomakat habár manapság nem eszek sokat annyira 1 hónap alatt kb sztetek mennyi tudok lefogyni?

2010. febr. 19. 19:01
 5/7 anonim válasza:

hát ha nem eszel annyit és sok a gyümölcs-zöldség akkor 1 hónap altt 4-5 kiló lemenne, de ha sokat eszel- kevés megy le

sok-kevés =P

sok sikert =D

2010. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos 20 perc futás semmire sem elég, mivel a test először a tartalékokat égeti. Körülbelül 40 perc után kezd lejönni onnan, ahonnan az ember szeretné. Tehát csak sporttal nem lehet lefogyni. Ha napi 2 órát edzene az ember, akkor sem a várt hatást érné el: a súlya gyarapodna a rárakódott izom miatt. Ez a háj alatt nem feltétlenül látszana meg. Persze diétával együtt egészen más a helyzet! Szerintem rossz diéta nincs, csak nem elég erős elhatározás. A legjobb, ha magad állítod össze az étrendedet. Te tudod, miből kéne lefaragnod. Csak ügyesen!
2010. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha karatézni, kézire, kosárra, stb. jársz, akkor előfordulhat, hogy csak simán izmos vagy! Az izom sokkal nehezebb, mint a zsír, ezért a rendszeresen sportolókra más értékek vonatkoznak. Csak azért ne akarj lefogyni, hogy számoknak megfelelj, vagy hogy olyan sovány legyél, mint a semmit nem sportoló kis vékony csajok, akiket elfúj a szél. Próbáld meg kiszámolni egy átlag napra, hogy mennyit eszel, pl a

[link]

vagy hasonló számolókkal, aztán meg számold kis a kalória szükségletedet pl itt

[link]

és meglátod, hogy rosszul csinálsz-e valamit.

2010. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!