Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, és ha...

Szerintetek lehetséges, és ha igen akkor hogyan, és mennyi idő alatt lefogyni 30kg-ot 85kg-ről 55kg-ra (lány 172cm)? Melyik diétát javasoltok? Milyen sportot? Stb.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem előbb "csak" mondjuk egy 10 kg-os fogyást célozz be, nem kell mindjárt megállás nélkül 55-re fogyni. Nem is egészséges, és nem is lehetséges gyorsan csinálni. Szépen fokozatosan! (diéta és sport tipp rengeteg van ezen az oldalon).
2011. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 coexis válasza:
28%
én ezt a fogyózást csinálom és nálam szépen peregnek a kilok: Reggelizek normálisan ( akár még kenyeret is ) Ebéd normálisan kenyér nélkül meg még egy kicsi desszert is belefér, és 6ána úgy 14:00-órától semmit! Minden nap 18-órakor megyek egy jó 5-10 kilométert bicózni és egy 5-10 kilométer futás utána. ha hazajöttem max egy kis cseresznye vagy akármilyen gyümölcs. És másnap reggeliig semmit... 3 hét alatt 6 kg-t fogytam kb. ;) nekem ez bejött!
2011. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

lehetséges én 20-25 kg-tól akarok megszabadulni ebből már 4 kg megvan

én a turb.ó diéta port ajánlom nagyon sokan ellenzik én ezzel már fogytam 1x 8kg-t de utána nem mozogtam és ugyanúgy zabáltam ezért jött vissza de nem azonnal hanem 1,5év alatt úgyhogy újra kezdtem de nem ezzel hanem a well mix-el ami fele ennyire se volt hatásos

tehát hétfő óta csinálom minusz 4 kgnál járok nem olcsó de nagyon hatásos én akár mit próbáltam ki alig vánszorogtak le a kilók ezzel meg csak úgy pörögnek :D ha érdekel ez a módszer akkor írhatok róla részletesebben ha gondolod :D

2011. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha holnap elkezdem (november 7) akkor nyárig (mondjuk június 22 =7hónap+2hét alatt)sikerülhet? az ha jól számoltam kb durván heti 1kg mínusz
2011. nov. 6. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
normálisan kell kajálni. a mértékletes evés mindenkinek használ, 100-ból 100 afrikai éhező képes éhen halni, ez maga a bizonyíték. tehát lehet fogyni, csak kevesebbet kell enni. turbós és 14 órától koplaló is kevesebbet eszik, kérdés mennyire egészségesek, ki mennyi izomtömeget veszt fogyás alatt, és az esetleges most nem látható károsodásoknak milyen hatásuk lesz a távolabbi jövőben.
2012. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy 55-re akarsz lefogyni a 62 is bőven elég, sőt még 65 is simán belefér!!!

Hát a legjobb talán a futás (nem betonon!!!!!!) , bár most így télen a sífutózást ajánlom, azt csinálhatod benn is, beállítod a tv elé és egy órát tekersz rajta, nagyon jól megmozgatja mindenedet!!

Egy ismerősöm, aki nagyon nagy darab volt, és mindenki azt hitte, hogy p "ilyen alkat" ezért nem is fog soha lefogyni, egy hónap alatt fogyott vele 10 kg-ot!! (aztán a következő két hónapban még ugyanennyit) és most teljesen vékony, és vissza sem szedte nyár óta eddig, egyáltalán. Persze étrenden változtatni kell, de semmiképp ne koplalj!

Sok sikert kívánok!

2012. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hogy csinálta ez az ismerősöd? amúgy ige, az 55 lehet kicsit durva de 60kg több az sok....
2012. jan. 2. 11:36
 8/9 anonim válasza:
Na végülis sikerült?:)
2012. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
Lehetséges. Heti 1 kg-nál nem szabad többet fogyni. Ezer módszer van: nekem a keményítők elhagyása jött be (helyette sok zöldség és hús), mert ebből nem tudom túlenni magam :-). Az időszakos koplalás is jó, ennek is sok formája van (pl. vacsorától vacsoráig semmi az egyik nap, bármi a másik nap stb.). Neked az ugyanazt, de kevesebbet módszert (amit a legtöbben ajánlanak) nem javaslom, mert nem véletlenül szedtél fel ennyit ilyen rövid idő alatt. Valószínűleg ki kell zárnod azokat a kajákat, amik miatt meghíztál (keress rá a paleo-ra). Az első 10 kg-ig én semmi impaktos sportot nem csinálnék, óvd a térdedet. Jó az úszás, testépítés, de az is elég, ha sétálsz, mindenhová gyalog mész (nekem nincs BKV bérletem :-).
2012. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!