Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárig?

Boldog Dorina kérdése:

Hogyan fogyjak le nyárig?

Figyelt kérdés
Leszeretnék fogyni nyárig...milyen gyakorlatokat csináljak?Étrend? köszi a válaszokat :)

2015. ápr. 11. 17:49
 1/5 anonim válasza:
Az attól is függ, hogy hány éves vagy, hány kiló és mennyit szeretnél lefogyni.
2015. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél lassan felszívódó szénhidrátot.

Tízóraira egy pohár natúr joghurtot vagy gyümölcsöt.

Ebédre valamilyen főtt ételt vagy salátát.

Uzsonnára natúr joghurt vagy ugyanaz, mint az ebéd csak kisebb adag.

Vacsorára, pedig valami fehérjében dúsat.


Mozgás: futás, biciklizés, ugrókötelezés, kardió...


Amúgy nyárig max. (de az már nagyon max.) 5-6 kg-t tudsz lefogyni, hamarabb kellett volna eszedbe jusson.

2015. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 feeee87 válasza:

Változtass az étrendeden! ahogy már írták: reggeli megfelelő szénhidráttal, diétás ebéd.

És mozogj! a futás égeti legjobban a zsírt, most úgyis jön a jó idő, lehet menni:) Mennyit szeretnél fogyni? Nyárig ami reális, ((mondjuk június elejére) az csak max 4-5 kiló. Ha valami koplalásos módszerrel sikerül is többet leadnod, az nem lesz tartós. Tehát ha ennél több a célod, akkor inkább told ki a határidőt, mert gondolom utána meg is szeretnéd tartani az elért eredményt!

Én majdnem 8 kg-ot fogytam tavaly februártól nyárig: az említett oldal szerint étkezve (ezért osztom meg, mert nekem bejött) és az első 2-3 hónapban majdnem minden nap futottam/kocogtam legalább fél órát. Most alig találok nacit:) Sok sikert!

2015. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 feeee87 válasza:

Változtass az étrendeden! ahogy már írták: reggeli megfelelő szénhidráttal, diétás ebéd.

És mozogj! a futás égeti legjobban a zsírt, most úgyis jön a jó idő, lehet menni:) Mennyit szeretnél fogyni? Nyárig ami reális, (mondjuk június elejére) az csak max 4-5 kiló. Ha valami koplalásos módszerrel sikerül is többet leadnod, az nem lesz tartós. Tehát ha ennél több a célod, akkor inkább told ki a határidőt, mert gondolom utána meg is szeretnéd tartani az elért eredményt!

Én majdnem 8 kg-ot fogytam tavaly februártól nyárig: az említett oldal szerint étkezve (ezért osztom meg, mert nekem bejött) és az első 2-3 hónapban majdnem minden nap futottam/kocogtam legalább fél órát. Most alig találok nacit:) Sok sikert!

2015. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem kell sokat fogynom csak a hasamról kicsit meg egy kicsit a combomról de nem sokat...
2015. ápr. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!