Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet lefogyni hasbol es...

Hogy lehet lefogyni hasbol es fenekböl?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 eves lany vagyok.Es mint a legtöbb tizeneves en sem vagyok megelegedve az alakommal.Az en alakom inkabb kicsit korte alaku vagy milyen az az alak tehat:A felsö testem eleg ugymond vekony(ne 30kg-nak kepzeljetek el de nem is 80kg vagyok :) ) utana a hasam se nagy ha magat az összkepet nezzük de nagyon szeles a csipöm es ott bizony van nemi zsir,utana következik a fenekem az szinten eleg nagy es az sem teljesen izom,utana kovetkeznek a labaim azok viszont szinten vekonyak es vekonyak a vadliam nagyon.(Sajnos ezert egy nadragban nem erzem jol magam mert amit bebirok gombolni az a vadlimnal lötyög es rosszul erzem magam benne.)Meg anniyval kiegeszitenem hogy vegetarianus vagyok(szoval nem eszem sonkat bachonnel)es chipset,csokoladet,nutellat nem szeretem es igy az edessegek nagy resze kilöve egy honapban ha meg eszek kb egy zacsko gumicukrot sokat mondok.Tesztat is kb 1-2 alkalommal eszek egy honapban,rizst bulgurral helyettesitem(teljes kiörlesü hasonlo mint a rozs)eleg sok zoldseget fogyasztok,salatat cukrozott uditoket nem iszom.Ha meg is edessegre vagyom eszek gyümölcsöt es e mellet tornazok itthon(fekvötamasz,haspres-siman es oldalra,törzsemeles,felüles,helyben futok,es meg par van amit csinalok de azt sajnos csak körül irni tudnam.De meg szeretnek fogyni vagy at hogy eltunjon a häj es arra szeretnek tanacsokat kerni.Sajnalom hogy hosszura sikerült.Elöre is köszönöm,sziasztok.

2015. ápr. 12. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem tettél fel egy képet, hogy lássuk, hogy mekkora a probléma, mert ebben a korban sokan túloznak és kövérnek látják magukat holott nem azok. :)


Én is ilyen alkat voltam és vagyok. Mindig combos voltam és nem álltak rajtam jól a nadrágok, főleg a világosabb színűek. Sőt vegetáriánus korszakom is volt jó ideig.


Kitartóan sportolva és a jó étkezési szokásaidhoz tartva magad tudsz formálódni. Persze az ember a csontozatán nem tud változtatni.


Próbálj meg intenzívebben edzeni, mert én ahogy elképzeltem a leírtak alapján a tornádat, az nem intenzív.


Lehet otthon edzeni, eszközök nélkül is, csak picit pörögni kell. Ne legyen pihenőidő, csinálj guggolásból felugrásokat, ugráló kitöréseket. Keress rá a HIT edzésre.

Vagy keress edző videókat a neten és csináld azokat (is).

2015. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat nem szeretnek kirakni mert en nagyon kövernek erzem magam igy hat sajnos nem raktam ki.Bocsi :) De köszönöm a valaszt kedves vagy es hasznos ez a komment :)
2015. ápr. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!