Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cigitől az emberek híznak...

A cigitől az emberek híznak vagy fogynak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 17:38
 1/4 anonim válasza:
A nikotin csökkenti az étvágyat, szóval aki nem eszik az nem fog hízni, de ez még egészségtelenebb, viszont amikor leszoknak róla meghíznak.
2015. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom láttál már kövér és sovány dohányost is. Szóval a dohányosokra ugyanúgy igaz, hogy nincs két egyforma ember.

Tévhit, hogy elveszi az étvágyat. Én ezt nem tapasztaltam magamon, egyáltalán. Voltam már vékony is, kövér is úgy, hogy cigiztem végig. Nem ezen múlik.

Aki leszokik és meghízik annak nem az étvágya nő meg, hanem a cselekvést pótolja nassolással. (köztudott, hogy a nassolás a cigi mellett az egyik leggyakoribb pótcselekvés stresszhelyzetben)

SZóval, ha azért érdekel a dolog, mert a fogyás érdekében rászoknál a cigire, akkor felejtsd el. Drágább, mint egészséges életmódot folytatni és önmagában semmi hatással nincs a testsúlyra.

2015. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mandula95 válasza:

Ez így önmagában tényleg tévhit. Maximum amiatt, hogy az ember "valamit a szájába vesz", csökkenti a nassolás utáni vágyat, illetve ha leszokik a cigiről, nincs meg a megszokott mozdulat és cselekvés, ezt helyettesíti és a kaját teszi a szájába cigi helyett. De ezek mind mentális dolgok, nem testileg hat ránk.

Esetleg annyit vettem észre magamon, hogy serkenti az emésztést.

2015. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Füstös leszel, nem kell mást belemagyarázni :)
2015. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!