Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cigitől tényleg étvágytalana...

A cigitől tényleg étvágytalanabbak az emberek?

Figyelt kérdés
egyik oszt társam mondta h amióta cigizik azóta nem úgy kívánja az ennivalót és sokat fogyott.. persze én emiatt nemszokok rá csak kíváncsi vagyok:D de lehet csak kamuzik. Tapasztalatokat várok.
2010. jún. 13. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én 4 éve cigizek, de nagyon szeretek enni.annyit eszek mint előtte. de nem vagyok elhízva mivel mozgok is. de azt mondják h tényleg csökkenti az étvágyat.
2010. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vmennyire igen, de csak pillanatnyilag. Vagyis ha marha éhes vagy de tudod hogy még fél óra mire lesz kaja, akkor jo cigizni mert kevésbé érzed. én máskor nem vettem sézre ezt.
2010. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű nem. Én cigizek is egy ideje (nem hónapos távlatok mint a tinédzserek "egy ideje" kifejezése...) és az elmúlt fél/egy évben bőven híztam 10 kilót is, szerintem semmi összefüggés nicns a kettő között. De ez nyilván egyénenként változó.
2010. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38 éve dohányzom, de nagyon jó az étvágyam! (Ezzel együtt átkozom a napot, amikor az első cigit elszívtam!)
2010. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor igaz, ha egyébként nem vagy dohányos. Ha sosem cigizel, akkor ha kettőt beleszívsz egy cigibe (alaposan letüdőzve), attól olyan rosszul leszel, hogy egész délelőttre elmegy az étvágyad. De a következő ciginek már nem lesz ilyen frenetikus hatása, és aki rászokik, annál különösen nem.
2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
szerintem nem lesz étvágytalanabb de én azt tudom hogy kaja után jól esik 1 jó cigi:)
2010. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Amikor én cigiztem, akkor ha éhes voltam és elszívtam egy szálat, akkor utána már nem kívántam annyira! Amikor leszoktam, szerencsére, egy ideig nagyobb volt az étvágyam, sokkal jobban esett a kaja, aztán 2-3 hónap után beállt egy normális szintre, és kész!
2010. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért szívjátok ezt a szart?

Én egy szálat szívtam egész életemben, lófasz nincs benne, csak ti akartok leni a rajok..... nem szívjátok a szart...

2010. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 22:02


Segít a koncentrálásban. Ha majd XVIII. századi német könyveket fordítasz te is éjszakába nyúlóan, akkor rájössz, mire jó néha egy-egy szál cigi. Folyamatosan szívni viszont nincs értelme, mert akkor a hatása is csökken és csak megszokás lesz.

2010. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22:02 ha egy szálat sem szívtad el akkor mégis ,hogyan alkotsz róla véleményt? ezen gondolkozz el mielőtt megpróbálsz más életébe, jogatalanul, beleszólni méghozá olyan témában amihez krvára semmi közöd nincs.
2010. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!