Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposzta saláta mennyiben...

A káposzta saláta mennyiben segíthet?

Figyelt kérdés
Tök fura az íze , így keveset eszek meg belőle de az étvágyam nagyon elmegy tőle. Ha káposzta salátát eszek esetleg akkor, amikor nagyon nassolnék a főétkezések között, az segíthet nekem a fogyókúrában? (reggel teljeskiőrlésű pékségek, ebédre főzelék, hús stb. és vacsorára meg káposzta saláta, meg közbe.)

#fogyás #káposzta saláta
2015. ápr. 13. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Annyi biztos, hogy a káposztafélékben kevés a tápanyag, viszont tele vannak növényi rostokkal, tehát kedvező étrendi hatásuk van.
2015. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég fura megközelítés számomra, hogy olyat eszel, amit nem szeretsz... De persze attól még segíthet. Mi nem tudhatjuk, Neked mi válik be.

Nekem a savanyú káposzta tuti segít nassolási vágynál, de én nagyon szeretem azt.


De ha nem szereted a káposztasalátát, szerintem ne azt vacsorázd, amúgyis túl szegényes vacsora (bár ez sem feltétlenül gond, vacsorázni még csak nem is kötelező, kinek hogyan jó és válik be).

2015. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amit leírtál az közelebb áll egy tömegnövelő étrendhez.

gabona,szétfőzött zöldségek,estére pacsmag.

annyi az egész,hogy összeállítasz 5-6 kajálást mindben legyen legalább 20g fehérje húsból,vagy tojásból.

aztán eszel mellé párolt vagy nyers zöldséget,brokkolit,karfiolt,edzés után mehet némi rizs is.

2015. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lisztet eszel, akkor káposzta saláta evés mellett is lehet hízni.


Meg fogyni is persze. Próbáld ki, mi nem tudjuk mennyit eszel, milyen az anyagcseréd, metabolikus egészséged, mennyit edzel..


Ha kipróbáltad, írd le az eredményt nekünk, s akkor legközelebb már egészen jól fogunk tudni válaszolni! :)

2015. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért a káposztafélék és a pajzsmirigy alulműködés kapcsolatát ne felejtsük el megemlíteni. Pontosabban nem a kettő kapcsolatát, hanem a pajzsmirigy gondokkal küzdők (tehát a gluténérzékenyek és túlsúlyosak említésre méltó része) kapcsolatát a káposztafélékkel. Nem szeretik, nem jók az alap betegségükre, nem segíti a fogyásukat.


Ezt csak azért írom le, mert ilyen is van, nehogy már lemaradjon itten.

2015. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!