Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az energiaitaltól...

Igaz, hogy az energiaitaltól fogyni lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ezt most komoly? Ki mondd neked ilyeneket? Tele van cukorral, hogy a lóf@szba lehetne tőle fogyni?
2010. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem. jézusom.
2010. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akitől hallottad, lehet, h arra gondolt, h nagyobb mennyiségben meghajt.
2010. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy orvos mondta hogy felgyorsítja az anyagcserét, és taurin tartalma miatt égeti a zsírt.csak kíváncsi voltam. köszi a válaszokat
2010. febr. 20. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor én már anorexiás lennék :D
2010. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pedig igaza van. Én napi 2-3 dobozzal megiszok. 55 kg-ról fogytam 45 kg-ra. Anorexiás vagyok konkrétan. De az epémnek jót tesz (mióta iszom, nem volt epegörcsöm).
2011. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzűcsGergely99 válasza:

Persze hogy lehet tőle fogyni hiszen van benne taurin aminek a mellékhatása zsírégető emellett pedig segít koncentrálni és kitágítja az agyi ereket. Énis 81 kg voltam és most vagyok 73 és sok sok energiaitalt iszok . Persze jóból is megárt a sok de szerintem aki fogyni akar az igyon meg napi egyet. Nekem a Monster vált be eddig. És ami az anyagcserét illeti igenis rásegít!


Szóval a válasz igen lehet tőle fogyni és én a monstert ajánlom mindenkinek azon belül pedig a zöldet vagy a kéket:)

2016. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!