Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó étrend? Vagy nem?

Ez jó étrend? Vagy nem?

Figyelt kérdés

reggeli: kenyér szalámival

ebéd: pörkölt

vacsora: 3 rozskenyér


+

napközben egy kis alma és egy kis szotyi


2010. febr. 20. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Rossz kategória, rossz étrend.


Kenyér szalámival - egészségtelen, hizlal.


Pörkölt - hizlal.


3 roszkenyér - te három egész rozskenyeret megeszel vacsorára??? Én csak egy szeletet szoktam...

2010. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de neked miylen?nekem nagyon kicsi!!!
2010. febr. 20. 15:42
 3/8 anonim válasza:
Azt mondd meg, hány kilós.
2010. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én még nem láttam kicsiben,csak nagyban;)Hány kg.os az?
2010. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az étrend nagyon jó, ha jól akarsz lakni, esetleg hízni pár kilót..:D De akkor minek a fogyokúra témakörbe írtad?
2010. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiscsillag ,ide még senki nem tudott olyan étrendet beírni,hogy valaki ne mondja rá ,hogy ez nem jó. Mindig van olyan valaki akinek a te étrended nem tetszik.
2010. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kenyeret csak délelőtt egyél, délután és este már nem szabad. Pörköltet csak savanyúval, köret nélkül. Estefelé már csak fehérjét egyél pl. natúr joghurtot, sovány felvágottat (nem kenyérrel) pár falat sajtot. Vagy párolt csirkemellet salátával/savanyúval.

Én nagyon jól haladok a fogyival, majdnem mindent eszem ,csak arra kell odafigyelni, hogy MIT,MIKOR és MENNYIT!:)

2010. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egész nap csak szénhidrátot eszel. tehát nem a fogyás a célod amint látom, mert ha az lenne a célod akkor lecsökkentenéd a szénhidrátot, növelnéd a fehérjét. persze a súlyodnak, magasságodnak, korodnak megfelelően.
2010. febr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!