Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 30 perc szoba biciklizést...

Napi 30 perc szoba biciklizéstol fogyhatok?

Figyelt kérdés
Természetesen mellette az étrendemre is figyelnék.Délelött csak gyümölcs ebédre saláta vacsorára saláta és egy kis szénhidrát vagy fehérje

2015. ápr. 18. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem mozogtál semmit akkor a napi fél óra nem rossz kezdetnek.


Az étrendet viszont gondolt át. A gyümölcs gyakorlatilag csak cukor, ha azt eszed reggelire jól felviszi a vércukrodat és korogni fog a gyomrod ebédig. Egyél gyümölcsöt zabpehelyhez, így fehérjét is viszel be rendesen. A zsírról se feledkezz meg, nem szabad elhanyagolni.

2015. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) de akkor az ebéd és a vacsi igy jo lesz?
2015. ápr. 18. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj az hogy gyümölcsöt és zöldséget nyomsz az nagyon jó, mert energizál, sok bennük a vitamin stb.


Én úgy fogytam le hogy kiszámoltam hogy egy nap mennyi fehérjét, szénhidrátot és zsírt kell bevinnem is próbáltam úgy megtervezni a napi menüt. Fehérje és ch miatt jó a zabpehely, plusz a bélműködést is segíti mivel rostos. Én elég sok halat ettem, pl olivás konzervet, az jó zsír és fehérje forrás. Ezen kívül sok csirkét, májat ettem meg zöldséget nagy dózisban :)

2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsokat :)
2015. ápr. 18. 21:59
 5/7 anonim válasza:

Én úgy fogytam le, hogy reggelire 2 főtt tojás, 1 szelet teljes kiőrlésű magvas kenyér, uborka, paprika

Tízóraira ettem egy almát vagy narancsot

Ebédre valamilyen hús salátával/savanyúsággal, de volt, hogy főzeléket ettem natúr hússal, vagy rakott zöldséget stb

Uzsonna 1 marék dió, vagy mogyoró vagy tök mag

Vacsora 15dkg túró


Ezek mellett fizikai munka, 2 hónap=-10kg

2015. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) de szerinted kevesbb mozgás mellett is hatásos??
2015. ápr. 18. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

az "étrend" katasztrófa,ezért ennek fényében mivel ezen a ponton áll vagy bukik a dolog a válasz a nem.

sőt nem tartom kizártnak a hízást sem.

2015. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!