Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ha fogyni akarok,...

Mit egyek ha fogyni akarok, de nem vagyok képes zöldségeket meg rémes ízű dolgokat enni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen aminek rémes íze van számomra azt kihányom... persze így is lehet fogyni, de nem így szeretnék.

Sajnos amik nekem ízlenek azok az ilyen csirkepörkölt, rizses hús, krumplis dolgok, kenyérből csak fehér, sajt minden formában, rántott hús... de ez mind hizlal nem? Hogy lehet így fogyni egyáltalán? Ne egyek vagy mi? 10 kilótól szeretnék megszabadulni.


2015. ápr. 20. 18:50
 1/10 anonim válasza:
9%
Szia én ajánlani tudnám neked a Zöld kávé kapszulát 3 hete szedem -3 kg fogyás eddig az eredményem . Csak természetes összetevők vannak benne , próbáltam már mindent de eddig ez az egy amelyik hat. Ha érdekel belinkelem hogy melyik fajtát szedem.
2015. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kapszula, a tea meg csoda szerek nem alakítanak ki más/új étkezési szokást. Ha eléred a kívánt súlyt, rövid időn belül a többszörösét szeded fel. Ha neked rémes ízű valami, ne egyél, de akkor ne is akarj fogyni. Vagy le tudsz mondani a fehér lisztről, kenyérről és cukorról, rántott húsról (liszt, hevített zsiradék!), akkor életmódváltással eléred a célod, ha nem, hát ne kezdj fogyókúrába. Neked kell eldöntened, hogy tulajdonképpen mit szeretnél.
2015. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én tudom mit szeretnék, de arról nem én tehetek hogy ami nem ízlik azt kihányom... ezt nem én szabályozom. Nem arról van szó, hogy nem tudok leszokni a kajákról, mert amúgy sem szeretek enni... többször próbálkoztam már zöldségekkel meg mittudomén még mit etettek velem a vega barátaim. De ezeket kihánytam mindet és nem akarom tönkretenni magam ezzel.
2015. ápr. 20. 19:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A zöld kávé kapszulától nem lehet lefogyni. Viszont én is olyan vagyok mint te, nem szeretem a zöldségeket, sőt a húst sem, és a barna kenyér ízét sem. Nem könnyű, de mondjuk a sült csirkecombot franciasalátával (majonéz nélkül, zsírszegény tejföllel), a székelykáposztát csirkemellből, vagy a rakott kelt darált pulykahússal, ilyeneket megeszem és szeretem. A csirkepörkölt is jó, csak hát igen, nem szabad hozzá tésztát enni, vagy legalább próbálj hozzá minimális teljes kiőrlésű tésztát enni (na ez is elég vacak) és rengeteg uborkasalátát (ami nem cukorral készült). És elég ha mindenből picit kevesebbet eszel, egy szelet kenyér helyett csak egy felet, a sonkát amit rá teszel, azt növeld. A sült krumplit sütőben süsd, olaj nélkül és abból is fele annyit egyél, mint máskor. Sajtból is lehet kapni soványabbat, inkább azt vegyed és pl. a körözött nagyon jó sovány túróból. Csak pl. a kenyeret hozzá fele olyan vékonyra szeld, mint eddig vagy egyed csak simán retekkel, paprikával.
2015. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és néha a rántott hús is belefér, csak nem krumplival vagy rizzsel, hanem káposztasalátával vagy savanyú káposztával.
2015. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A csirke pörköltbe tegyél minél több zöldséget, ugyan úgy pörkölt íze lesz, és megvan a hús+zöldség étkezésed.


Ne csirkéből egyél pörköltet.. nem beleszólás, de sertés, marha. Ezek pörköltnek valók. Na ma én sertés körömből, csülökből főztem (én krumplival, fogyáshoz alacsonyabb ch tartalmúakat kell tenni bele: lehet paradicsom, paprika, bármilyen tökféle, zeller, karalábé)


Rizses húsnál minimalizáld a rizst, és találj ki valami zöldséget ízesítve ecettel, savanyítva vagy valahogy, ahogy megeszed ugyanis az ember félig zöldségevő :D


Krumpli mehet, ha összesen ez adná a szénhidrát beviteledet, akkor egy kis krumpli, 1 étkezésnyi krumpli miatt (ha az nem 2000 kcal krumpliorgia) akkor még simán lehet fogyni.


Kenyér, hehe, olyan nincs hogy búzakenyér :)


De még kenyérrel is lehet igazából fogyni, ha egészséges vagy, mozogsz és nem eszel túl sokat, összességében, de szerintem megnehezíti a dolgod.

2015. ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem mind "hizlal"... Mennyiség kérdése, hízol-e, viszont a zsíros-fehérjés cuccok laktatnak.

Van, aki nem eszik zöldségeket és elvan, nem értem, de utána lehet nézni, én azt tenném, mert aggódnék az egészségem miatt, plusz a zöldség teljesen jó térfogatos kalóriaszegény cucc, fogyásnál hasznos tud lenni, de persze nélküle is lehet. A kenyeret viszont nem ajánlom. A többi felsorolt mehet. Akár szénhidrát- és zsírdúsan is fogyhatsz, bár az nem a legszerencsésebb kombó, a szénhidrátszegény zsírdús sokkal jobb, több szempontból is. De nyilván úgy csináld, ahogy Neked jó, senki nem várhatja, hogy gyötörd magad.

2015. ápr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szuperül lefogyhatsz csirkepörkölttel, kenyérrel meg rántott hússal is, ha rohadt keményen elkezdesz edzeni a maratonra, vagy még inkább a vasemberre. Michael Phelps edzési időszakban 12 ezer kalóriát eszik meg naponta, nem kis részét szendvicsekből meg pizzából, és ugye nem nagyon vannak súlyproblémái.
2015. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha rémes ízt érzel abban, amit nem szeretsz, és erőltetni kellene az egészségesebb kajákat, akkor ne is kezdj bele. Nem kell szenvedned, mert akkor elmegy a kedved. Csak azt csináld, ami jólesik. Azt írtad, tudod mit akarsz. De végül is nem derül ki, hogy valóban fogyni akarsz-e, vagy megerősítést vársz, hogy így is jó. A hányás azért sem jó, mert tönkre mennek a fogaid, állandó hányás szagod lesz, és a nyelőcső belsejét is kimarja a hányadék. Amúgy agyban dől el, hogy a vágyból (mínusz 10 kg) lesz-e eredmény, vagy csak a sóvárgás marad. Sok sikert.
2015. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8: Wow, 12 ezer, az szép. Szeretem az ilyen infókat, ha magamtól eszembe se jutott rákeresni. Én egy ketogénező fickótól/fickóról olvastam egyszer, aki több órát nyomott hegyi kerékpározással, az égeti a kalóriát rendesen. Na az ilyenek ehetnek sokezer kalóriát, az energia 95%-át zsírból éve, egészségesen és hízás nélkül (én se híznék 95% zsírtól, ha keveset ennék, de fehérjehiányom lenne és zöldség se férne kb. semmi).

A párom egy nem izmos 65 kilós enyhe fizikai munkát végző ember, de tálszámra eheti a csokis rizst, napi többször, egyéb ételei mellett, éppcsak fenntartja a testsúlyát... Csak egyes fogyózók képzelik azt, hogy megérintenek egy rántott húst vagy mézes-mazsolás banánkenyeret (az finom :D) s már rakódik le a zsír.

2015. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!