Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nap melyik szakában érdemes...

A nap melyik szakában érdemes tornázni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kora reggel vagy másfél órával ebéd után
2010. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
délután,mert reggel ébredés után az izületeidnek is szüksége van az ,,ébredésre" és egyből nem szabad leterhelni őket,mezt én sem tudtam,multkor hallottam egy hozzá értő embertől
2010. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
25%

Én közvetlen kaja után ,leülés / pihenés helyett tornázom. Ez azért fontos, mert a megemésztett, jóízű falat ne tud zsírszövetté alakulni, egyszerre anyagcsere folyamatot lát el, így kellőképpen megvéd az elhízástól. Már 4 éve folyamatosan ezt teszem, és a súlyom fixen 77,5 kg!

De ezt nem mindenki bírja, elsőre megerőltető, de én már megszoktam!

2010. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szervezet bioritmusa szerint a délelőtt 9 és 11 óra közti időszak legalkalmasabb a fogyásra/izomépítésre.
2010. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

11:47 jó is lehet meg nem is. TV-ben hallottam, hogy miért nem volt "kövér" paraszt/kubikos? Mert hiába ettek szalonnát meg hasonló finomságokat, de utána mentek melózni és nem tunyultak el.


Tanárom meg az ellenkezőjét mondta. Nem szabad evés után enni, mert oda "megy" az emésztéshez kell az összes vér és az edzés túrót sem fog érni, mert nem lesz vér az izmaidban.


Nálam bevált du. kaja után minimum 1 órával, addig emésztgetek :)

2010. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Evés után enni, de lol vagyok... edzeni.
2010. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én este lefekvés előtt szoktam, akkor ez rossz?
2010. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Párszor előfordult velem, hogy nem tudtam máskor sportolni, mint evés után (mértékkel elfogyaszt mennyiségről van szó). Hát borzasztó volt! Felkeveredett a gyomrom, végig rossz közérzettel. Azóta kifejezetten kerülöm az ilyen helyzeteket.

Az állandó testsúly nem ettől függ az biztos.


Egyébként, ha valaki ügyel magára -étkezés, mozgás-, akkor szinte mindegy, mikor sportol. Ráadásul jó tudni, hogy ebben sem vagyunk egyformák, van, akinek a de., van, akinek a kora esti időpont testhez álló időpont.

2010. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban evéssel visszük be szervezetünkbe az életfontosságú tápanyagokat, amik az emésztés során szívódnak fel. (Ezért álmosodunk el pl. ebéd után, ilyenkor dolgozik a tápcsatorna.) Ha ezt sporttal megzavarjuk, akkor nem teszünk jót magunkkal.
2010. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz mindekinek:)
2010. febr. 21. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!