Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogok fogyni?

Így fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem akarok ilyen olyan diétákat csinálni, szóval nem vagyok dagadt csak van egy két plusz kiló ami zavar és szerintem ez azért van mert összevissza eszek. Viszont ha leredukálom a dolgokat reggelire meg vacsira (normál kaja semmi túl zöld vagy túl zsíros) és elhagyom az összevissza evést nasizást ez így jelent valamit?

2015. ápr. 25. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Hát attól függ jársz-e sportolni! Űzöl valamilyen sportágat? Meg kéne gyümölcsöt és zöldséget is enni, és kevesebb nasit fogyasztani!
2015. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Nálad ez kalóriadeficitet okoz, lehet, hogy nem. Így nem lehet megmondani. A nasizás kihagyása alapvetően jó irány, az ebéd kihagyása érdekes, nem megszokott, de ha Neked nem esik rosszul, nem vagy éhes s beviszed a szükséges tápanyagokat, akkor nincs baj azzal sem. De csak hogy fogyj, nem kell kihagynod az ebédet, szerintem kevesen teszik ezt.
2015. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgyse szoktam soha ebédelni. Az egyszerűen kimarad az életemből amióta az eszemet tudom és amúgy hetente 3szor mozgok. Röpizek.
2015. ápr. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!