Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Attol, ha sokszor eszem...

Attol, ha sokszor eszem keveset, lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Hallom sokszor,hogy ha sokszer eszel keveset akkor fogysz.Enis most probalom eloszor.Persze sportolok is hozza.Nemennek nagyon zsiros vagy cukros kajat,de azert nemis hagynek ki pl.egy rantotthust.Mondjuk pl,ha ennek igy:

Reggel:Szalamis kifli

Tizorai:Alma

Ebed:Egy db rantott hus egykis rizsaval

Estere:Ragcsalnak valami zoldseget.

3orankent etkeznenk es minden masnap futnak vagy valami mast sportolnek.

Lehet igy fogyni valahogy?Persze nem ennek minden nap hust,csak mondjuk egy heten 2x.



2015. ápr. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem árt a kalóriákat számolni, mert sokszor keveset számolás nélkül összesen több lehet, mint kevésszer sokat.
2015. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fogyni így, hogy naponta 5 x étkezel keveset, de amit te írtál étrend az minden csak nem egészséges. Te jóformán az izmaidat fogod elveszíteni. Semmi ásványi anyagot nem viszel be magadba, A rántott húst cseréld ki csirkemellre, a rizs jó.
2015. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és azért árt kalóriát számlálni, mert pl szalámis kifli anyagilag és érték szempontjából is pénzkidobás


100g nem ipari hulladék szalámi 300 forint, 100 gramm drágábbik csirkemell filé 170 forint...

Akkor most mi a drága?

2015. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Mindkettő drága, ha engem kérdezel :) Inkább veszek lazacot, halcsont néven kijön egy kiló hús valahol 500 ft alatt, nekem ízlik és laktat, elvégre zsíros fehérje, legjobb.

Amúgy egyetértek, s persze nem mindenkinek drága a csirkemell, a házival nincs is bajom, jóllakni persze elsősorban nem azzal kell.


Kérdező, sokat fogynak így, nyilván lehet. Van, akinek nem alkalmas és vannak előnyei a kevésszer sokszor evésnek, de én azt mondom, elsősorban az számít, hogy Neked mi a jó, találd meg azt a módszert, amivel viszonylag könnyen és élvezetesen fogysz (de kinek milyenek a prioritások, nekem az egészség és az élvezet a fő, a tempó lehet lassú).


Nos, egy rántott hús és egy kis szalámi elég kevés fehérjének tűnik. S nem tuti, hogy ennyivel Te jóllaksz. Plusz ha keveset eszel, akkor nem mindegy mit (jó, máskor sem, de ilyenkor főleg nem), a szalámis kiflik nem passzolnak a minőségi fogyáshoz.

S amikor nem eszel húst, akkor mit eszel helyette, sok tojást vagy sajtot vagy egy kiló borsófőzeléket vagy honnan van akkor a fehérje?

2015. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam heti egy kilót hogy naponta 5-(de inkább) 6x ettem. Persze nem olyan hülyeségeket mint te már bocsi. A kiflit tk, magvas kenyérre kéne cserélned, a szalámit meg csirkemell sonkára. A rántott hús pont hogy rossz, mert lisztes, zsemle morzsás és még bő olajban is sült. Jobb lenne a grillezett párolt vagy sült csirke. Az a "persze nem ennék minden nap húst" mi akar lenni? Mert ha az hogy nincs pénzed minden napi húsra akkor oké de ha azt gondolod, hogy diétánál rossz a hús akkor tévedésben vagy. Ebédre és vacsira ajánlott fehérjét bevinni (meg egyébként amikor csak tudsz abból sose elég) és húsban van a legtöbb fehérje. De jó még a tojás is vagy a sovány túró. Szóval zárj ki minden fehér kenyér, lisztes, cukros, olajban sűlt dolgokat és biztos lesz a siker.
2015. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szalámis kiflivel mégis miért fogynál?


A gabonaevő nyugati lakosság durván fele vagy nagyobb része elhízott. Hát majd próbáld ki te hogy leszel.. de ha ezt a kérdést feltetted, akkor véletlenül nem vagy már hájas nyugati gabonaevő?


Akkor lehetne egy olyan étrended, hogy akár heti 7 nap is ehetsz húst, de talán a változatosság kedvéért ZÖLDSÉGEKKEL ?

2015. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Az nem igaz, hogy sosem elég a fehérjéből, de való igaz, fogyózáskor azért ritkán viszik túlzásba. Van azért maximum érték, ami fölé nem jó menni. A rántott hús helyett adott esetben semmit enni (az van otthon és kész) bizonyára nem vonzó a kérdezőnek, ezt megértem, s azt is, ha ízlik neki s ezért nem akarja megfosztani magát tőle. Én ugyan nem enném, de egy tk lisztes kenyeres diétához képest annyira nem vész, a liszt ugyanúgy benne van, csak a tk-ban egy kis korpa is pluszban, viszont sokkal, sokkal többet eszik belőle az ember, mint amit egy rántott hús bundája jelenthet, a felszívódást pedig lassítja a zsír, ha minden igaz. A zsír sem ördögtől való.
2015. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!