Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11/L vagyok, és 50 kiló!...

11/L vagyok, és 50 kiló! Hogyan fogyhatnék le nagyon hamar?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok 50 kiló. Nagyon szégyenlem magam emiatt. Hihetetlenül bánt, hogy mindenki vékonyabb nálam!

Az étrendem se jó:

reggel sütött kenyeret, délben joghurtot vagy túrórudit vagy húst eszek este pedig szintén joghurtot! Tudom nm egyészséges, de tudnátok tanácsokat adni, hogy állhatnám meg hogy ne egyek ilyet, mi az amitől hamar lefogyhatnék? És tudnátok étrendet is írni meg azt hogy az korosztályomban hány kiló a normális??



2015. ápr. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?


Ezt egy másik kérdéshez válaszoltam, minden benne van:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__67..


3. válasz


De nagyon nem mindegy, milyen magas vagy, és mennyit sportolsz! Lehet, nincs is rajtad túlsúly, csak nincs elég izmos, és emiatt formátlan vagy... és az is lehet, hogy csak énkép zavarod van. Ezt látatlanban nehéz megmondani.


De amennyiben legalább 155 cm magas vagy, akkor nem a súlyoddal van probléma... Ha ennél alacsonyabb vagy, akkor lásd a linkelt válaszomat!

2015. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van egy rossz hírem sehogy! Amugy 11 évesen minek izgulsz ilyeneken?
2015. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

11 évesen ne fogyókúrázz!!

Inkább csak változtass az életmódodon. Étkezz egészségesebben. Emellett mozogj rengeteget. Valamint beszéld meg a szüleiddel, hogy te más kajákat szeretnél enni, mivel még ők fizetik neked, ezért joguk van tudni róla.

Amúgy 11 évesen tényleg ne érdekeljen az ilyen túlsúlyos tutira nem vagy.

2015. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
156-157-158 cm magas vagyok!
2015. ápr. 25. 18:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert utálom így magam!
2015. ápr. 25. 18:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Utálom magam,mert dagadt vagyok!!
2015. ápr. 25. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a testmagassággal a súlyod teljesen rendben van! Ha dagadtnak látod magad, annak két oka lehet:


1. Nem jó a testzsír-izom arány. Ezen fogyókúra csak rontana, inkább egészségesen kellene enni (de nem koplalni), és nagyon sokat mozogni! A sok fehérje és a sok zöldség a kulcs, illetve az édességek, nasi, cukros üdítők hanyagolása.


2. Ha nem a fenti állapot áll fenn, akkor viszont komoly pszichés probléma áll fenn, súlyos énkép zavarod lehet. Akkor mindenképp kérj felnőttől segítséget, mielőtt komolyabbra fordulna! Ugyanis így kezdődnek a komoly táplálkozási zavarok, mint az anorexia, vagy a bulímía.


Nincs a súlyoddal semmi probléma!

2015. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 25. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, ennyi idősen így a pubertásban természetes, hogy a lányok kicsit pufibbak lesznek, legalább is magamon ezt tapasztaltam, 11-12 évesen nagyon gömbölyű fejem lett, nem csak a fejem :D. Viszont változni fog magától is nagyon sokat az alakod, ahogy serdülsz. Szerintem nem kéne fogyókúráznod.
2015. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!